Expres dodání: dárkové balíčky s jídlem
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Inspirace - Utěrky z mikrovlákna

Téměř polovina lidí v České republice nosí dioptrické brýle na korigování zrakových vad a nedostatků. Více než polovina všech Čechů vlastní chytrý telefon. A fotografů, hvězdářů, odstřelovačů a vůbec všech, kterým záleží na čisté optice, bude také nemalá sumička. Všichni tito lidé jistě ocení, pokud jim věnujete produkt z tohoto tipu.
Náhled
Náhled
Náhled

Čistší pohled na věc

Pravděpodobně už tušíte, o čem je řeč. Správně, jsou to utěrky z mikrovlákna. Nejde však o jen tak nějaké hadříky, ale o reklamní utěrky, které vám potiskneme vaším designem, logem, mottem, atd. Obdarovaní zákazníci či obchodní partneři si tak budou moci radostně čistit čočky, lupy, smartphony a při každém čištění si budou prohlížet potisk na ubrousku. Ten může být plnobarevný, celoplošný a dokonce také oboustranný.

Utěrky se přizpůsobí

Náhled Jak jsme již uvedli výše, hadříky je možné potisknout úplně celé a každým myslitelným barevným odstínem. Základní hadříky mají rozměry 150 x 150 mm, gramáž 170 g/m2 a jsou jednotlivě baleny v igelitových sáčcích. Vyrobíme vám však i utěrky s ozdobným obšitím, s ražbou či utěrky vyřízneme do požadovaného tvaru. A pokud si to budete přát, potiskneme i sáčky, v nichž jsou utěrky baleny.

Zaujaly vás utěrky z mikrovlákna? Rádi byste získali bližší informace o možnostech výroby a dodání? Vyplňte formulář níže a my vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokud je to možné, upřesněte ve formuláři svou představu a požadavky na produkt či jeho variantu. Na obecnou poptávku bez jakéhokoli upřesnění je velice obtížné odpovědět. Cena je značně závislá na požadovanám množství a provedení produktu. Děkujeme.

Hlavní výhody

 • plnobarevný potisk
 • oboustranný potisk
 • užitečný reklamní předmět

Orientační podmínky a možnosti

 • branding:
  digitální transfer, ražba dezénu, obšití, sítotisk – max. 2 barvy
 • minimální odběr:
  500 kusů
 • orientační cena:
  cca 16-28 Kč/ks bez DPH
 • doba dodání:
  3-4 týdny

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.