Expres dodání: dárkové balíčky s jídlem
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Inspirace - Správný čas pro Vaše logo

Hledáte reklamní předmět, který kromě předání informace o vaší společnosti má i vlastní užitnou hodnotu? Všechny běžné předměty jako propisky, hrnky a otvíráky jste už vyzkoušeli? Pak právě vy a vaše klienti oceníte tento tip na silikonové hodinky.
Náhled
Náhled
Náhled

Sluší i slouží

Silikonové hodinky vám vyrobíme na míru. Hodinky mohou mít barvu dle vašeho přání – pokud tedy půjde vaše přání nalézt v Pantone vzorníku. U silikonových hodinek si můžete vybrat také tvar pásků a ciferníku. Samozřejmě si můžete určit, zda budou hodinky osazeny digitálním či analogovým strojkem. I to hlavní – potisk vaším logem nebo jiným motivem – budete mít zcela ve svých rukou.

Přizpůsobte si hodinky

Náhled Reklamní silikonové hodinky nabízejí mnoho prostoru pro váš potisk. Potiskem můžete ozvláštnit jak ciferník, tak i řemínek hodinek. Na kovové části jako je spona na pásku a zadní kovový kryt můžete zamýšlené motivy aplikovat laserovým gravírováním. Reklamní silikonové hodinky potěší každého klienta a vám zaručí to, že vaše logo nebude zapomenuto.

Zaujaly vás silikonové hodinky? Rádi byste získali bližší informace o možnostech výroby a dodání? Vyplňte formulář níže a my vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokud je to možné, upřesněte ve formuláři svou představu a požadavky na produkt či jeho variantu. Na obecnou poptávku bez jakéhokoli upřesnění je velice obtížné odpovědět. Cena je značně závislá na požadovanám množství a provedení produktu. Děkujeme.

Hlavní výhody

 • praktický reklamní předmět
 • velké množství variant
 • vysoká přizpůsobitelnost

Orientační podmínky a možnosti

 • branding:
  sítotisk, tampontisk, laserové gravírování
 • minimální odběr:
  s potiskem od 200 kusů, skladové modely bez potisku od 50 kusů
 • orientační cena:
  s potiskem cca 55–160 Kč/ks bez DPH
 • doba dodání:
  5–6 týdnů

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.