On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Inspirace - Kouzelné šátky

Tentokrát se z oblasti nových elektronických vychytávek a chytrých pomocníků všeho druhu přesuneme zpět k reklamnímu textilu. Nebyla by to však žádná inspirace, kdybychom vám psali o nějakém obyčejném kusu textilu. Podíváme se na celoplošně potištěné tubulární šátky.
Náhled
Náhled
Náhled

Proč jsou kouzelné?

Samozřejmě z nich nevyletí holubice, ani nevyskočí králík. Jejich kouzlo spočívá spíše v různorodosti jejich použití. Mohou posloužit nejen jako běžné šátky kolem krku, ale díky jejich elastičnosti a tvaru je možné použít je i jako gumičku do vlasů, čelenku, kuklu, bandanu, čepici – tzv. beanie, ochranu obličeje například při jízdě na motorce, atd. Způsobů nasazení šátků je opravdu dlouhá řada. Některé z nich si můžete prohlédnout na jednom z obrázků. Ženy mohou šátky nosit jako dekorativní módní prvek na zápěstí, sportovci mohou využít savosti materiálu a použít šátek jako potítko při sportu.

Jaké to jsou šátky?

Ukázka potištěného šátku Šátky jsou bezešvé, mají „trubkovitý“ tvar a jednu univerzální velikost. Vyrobeny jsou ze 100% polyesterového mikrovlákna. A jejich největší výhoda spočívá v tom, že mohou mít libovolný potisk po celém svém povrchu a lze je bez obav prát v automatických pračkách. Celoplošný a plnobarevný potisk vám nabízí ohromující prostor pro váš brand, slogan či jiné reklamní sdělení a díky všestrannosti šátků můžete cílit na široké pole klientů.

Zaujaly vás kouzelné šátky? Rádi byste získali bližší informace o možnostech výroby a dodání? Vyplňte formulář níže a my vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokud je to možné, upřesněte ve formuláři svou představu a požadavky na produkt či jeho variantu. Na obecnou poptávku bez jakéhokoli upřesnění je velice obtížné odpovědět. Cena je značně závislá na požadovaném množství a provedení produktu. Děkujeme.

Hlavní výhody

 • multifunkčnost
 • plnobarevný, celoplošný potisk
 • výhodná cena

Orientační podmínky a možnosti

 • branding:
  potisk sublimací, max. 480 x 240 mm
 • minimální odběr:
  100 kusů
 • orientační cena:
  od 88 Kč/ks bez DPH
  (cena při 100 kusech s potiskem)
  cena vzorku: 1200 Kč bez DPH
 • doba dodání:
  cca 10-14 pracovních dnů
  výroba vzorku 5-6 pracovních dnů

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.