UPOZORNĚNÍ: V pátek 27. 1. 2023 bude zkrácená provozní doba naší firmy do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Inspirace - Levitující reklamní předměty

S těmito produkty docílíte užaslých výrazů u každého zákazníka. Nejedná se o podvod z Photoshopu ani o marketingovou hyperbolu. Tyto produkty skutečně levitují. Vznáší se několik centimetrů nad základnou bez jakékoli opory nebo zavěšení.
Náhled
Náhled
Náhled

Revoluce propagace

Levitační reklamní předměty přinášejí revoluční způsob prezentace vašich produktů a jsou geniálním dárkem pro vážené zákazníky a obchodní partnery. Stejně jako na ostatní reklamní předměty vám na ně rádi natiskneme vaše logo. S takto unikátním dárkem se každý rád pochlubí a vaše značka bude putovat mezi další a další potenciální zákazníky.

Levitace bez legrace

Ukázka levitující platformy pro vystavení zboží Levitující předměty pracují na prostém principu několika silných magnetů, které se navzájem odpuzují. Tím je dosaženo téměř snového efektu vznášení daného předmětu nad povrchem základny. Mezi tyto produkty patří fotorámečky či platformy, na které lze položit promovaný výrobek. Dech vyrážející jsou pak levitující bezdrátové Bluetooth reproduktory. Základnu stačí připojit ke zdroji elektrické energie, vyvážit vznášející se část a už můžete začít ohromovat klienty. U standardních modelů má platforma na vystavení zboží nosnost 350 g. Tvar, potisk i nosnost levitačních displejů je však možné vyrobit zcela na zakázku.

Zaujaly vás levitující předměty? Rádi byste získali bližší informace o možnostech výroby a dodání? Vyplňte formulář níže a my vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokud je to možné, upřesněte ve formuláři svou představu a požadavky na produkt či jeho variantu. Na obecnou poptávku bez jakéhokoli upřesnění je velice obtížné odpovědět. Cena je značně závislá na požadovaném množství a provedení produktu. Děkujeme.

Hlavní výhody

 • zaručený WOW efekt
 • revoluční reklamní předmět
 • virální šíření vaší značky

Orientační podmínky a možnosti

 • branding:
  tampontisk
 • minimální odběr:
  50 kusů
 • orientační cena:
  katalogové produkty: 780-1960 Kč/ks bez DPH
  výroba na míru: cena se odvíjí od složitosti
 • doba dodání:
  cca 3-4 týdny

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.