On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Inspirace - Kamenné notesy

I přes současný digitální věk jsou papírové zápisníky a notesy stále oblíbenou formou vedení zápisků, schůzek a dalších potřebných poznámek. Papírové zápisníky však některé lidi znepokojují výrobním procesem, který do značné míry zatěžuje životní prostředí. Pro Vaše ekologicky smýšlející klienty, a nejen pro ně, nabízíme nevídanou alternativu. Jsou jí kamenné notesy.
Náhled
Náhled
Náhled

Kámen místo dřeva

Nepředstavujte si však hliněné destičky popsané klínovým písmem. Kamenné zápisníky jsou na první pohled k nerozeznání od těch běžných z papíru. Jejich unikátnost spočívá v použitém materiálu. Papírové stránky jsou zde nahrazeny materiálem získávaným ze stavebního odpadu – tzv. kameniem. Přesnější složení je 80 % uhličitanu vápenatého a 20 % pojiv. Při výrobě se nepoužívá ani kapka vody, ani tříska dřeva a spotřeba energie je poloviční v porovnání se standardní papírenskou výrobou. Na skládce se pak takový diář rozkládá zhruba rok a zbyde po něm pouze minerální prášek. Jedná se tedy o 100% ekologický produkt, který šetří životní prostředí, ale přesto skvěle vypadá.

Výhody a zase výhody

Náhled Kromě šetrnosti k přírodě a krásných designů desek mají zápisníky z kamenia ještě další výhody. Jednou z nich je bezesporu voděodolnost tohoto materiálu. Kamenný papír se nerozmočí jako ten běžný dřevěný a zápisky psané kuličkovým perem se nesmažou. Díky tomu si mohou vaši klienti procházet své denní plány například při ranní sprše. A ještě jedna dobrá zpráva pro všechny pyromany z řad vašich klientů – při hoření diářů z kamenia nevznikají žádné toxiny ani toxické plyny.

Notesy z kamenia také nabízejí:

 • 45 designů desek
 • různé druhy zavírání
 • obarvení okrajů listů jednou z 12 barev
 • netradiční ozdoby desek
 • vložené reklamní listy
 • tkané nebo potištěné záložky
Zaujaly vás kamenné notesy? Rádi byste získali bližší informace o možnostech výroby a dodání? Vyplňte formulář níže a my vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokud je to možné, upřesněte ve formuláři svou představu a požadavky na produkt či jeho variantu. Na obecnou poptávku bez jakéhokoli upřesnění je velice obtížné odpovědět. Cena je značně závislá na požadovanám množství a provedení produktu. Děkujeme.

Hlavní výhody

 • převratný materiál
 • ekologická varianta oblíbeného produktu
 • odolnost proti vodě

Orientační podmínky a možnosti

 • branding:
  ražba, plnobarevný UV tisk na desky, laserové gravírování, obšívání
 • minimální odběr:
  s vlastním potiskem desek od 100 kusů, s vlastním potiskem desek a vnitřních listů od 500 kusů
 • orientační cena:
  cca 160 Kč/ks bez DPH
 • doba dodání:
  2-3 týdny

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.