On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Čistítka z mikrovlákna

S rostoucí oblibou chytrých telefonů a tabletů se na nás stále častěji obracíte s poptávkami na „čistítka“ displejů. Zařazujme proto tip na jeden takový produkt, který můžete navíc opatřit vlastním logem a vaši klienti jej budou nosit neustále u sebe.
Náhled
Náhled
Náhled

Konec špinavému displeji

Vlastní čistítko displeje mobilního telefonu by chtěl mít každý. Vždyť v dnešní době je už jen velmi málo horších věcí, než zamaštěný a upatlaný displej mobilního telefonu nebo tabletu. V momentě, kdy už je situace za hranicí únosnosti a z mobilu nepřečtete už ani písmenko, jednoduše párkrát přejedete mobilní displej čistítkem a rázem uvidíte každičký detail zobrazovaného obsahu. Čistítko mohou mít zákazníci vždy po ruce, protože ho k telefonu upevní pomocí krátkého provázku, nebo ho pomocí speciálního plastového konektoru zasunou místo sluchátek či ho díky lepicí zadní straně připevní rovnou na telefon.

Zákazníkům neustále na očích

Náhled Čistítko není pouze obyčejný hadřík, ale plně se vám přizpůsobí, takže budete moci zasáhnout maximální spektrum zákazníků. Výběr potisku čistítka je naprostou samozřejmostí. Upravovat můžete však i samotný tvar čistítka a také si můžete zvolit způsob, jakým bude možné čistítko připevnit k mobilnímu telefonu, aby se zákazníkům neztratilo. Čistítka je také možné objednávat v igelitovém pytlíku s plnobarevně potištěnou kartičkou, která ještě více podtrhne vaše sdělení. Takto zabalené čistítko je jako stvořené pro distribuci spolu s letákem či jako příloha do denního tisku.

Zaujala vás textilní čistítka pro mobilní telefony? Rádi byste získali bližší informace o možnostech výroby a dodání? Vyplňte formulář níže a my vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokud je to možné, upřesněte ve formuláři svou představu a požadavky na produkt či jeho variantu. Na obecnou poptávku bez jakéhokoli upřesnění je velice obtížné odpovědět. Cena je značně závislá na požadovanám množství a provedení produktu. Děkujeme.

Hlavní výhody

 • velice žádaný produkt
 • vaše logo neustále na očích
 • vlastní design

Orientační podmínky a možnosti

 • branding:
  plnobarevný tisk
 • minimální odběr:
  500 kusů
 • orientační cena:
  od 18 Kč/ks bez DPH
  závisí na typu
 • doba dodání:
  2-4 týdny

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.