Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Velmi dobré
Akce Reklamní předměty Textil a oblečení Pracovní oděvy Dárkové koše Elektro a USB Kalendáře a diáře Reklamní tašky Tiskoviny Jídlo a nápoje Venkovní reklama
Upřesnit filtrování
Bílá
bavlna
Na culík
ELEVATE
Výšivka
Všechny parametry
Zavřít filtrování
Čepice na culík ELEVATE jsou navrženy pro pohodlné nošení i s culíkem. Speciální střih zajišťuje dokonalé uchycení bez mačkání vlasů. Díky tomu si užijete jakýkoli sport bez nepříjemností. Kolekce ELEVACE přináší kvalitní provedení a moderní design. Pořiďte si čepici, která skvěle sedí a chrání před nepřízní počasí.

Aktivní filtry

Bílá
bavlna
Na culík
ELEVATE
Výšivka
Celkem 2 produkty
Čepice s kšiltem Elevate Feniks
Čepice s kšiltem Elevate Feniks
Pětipanelová kšiltovka Feniks je vybavena vyšívanými očky pro lepší větrání, která zajistí, že zůstanete chladní a svěží při jakékoli aktivitě. S obvodem hlavy 58 cm nabízí pohodlné nošení pro různé velikosti hlavy. Její látkové zapínání na háčky a smyčky umožňuje snadné a bezpečné nastavení. Čepice Feniks je vyrobena z bavlněného kepru o gramáži 175 g/m² a kombinuje odolnost s měkkým a prodyšným omakem.
14 barev
29,84 - 54,35 Kč
36,11 - 65,76 Kč (s DPH)
Dětská čepice s kšiltem Elevate Feniks
Dětská čepice s kšiltem Elevate Feniks
Dětská kšiltovka s obšitými větracími otvory. Zapínání na látkový suchý zip. Vyrobeno ze 100% bavlněného kepru.
7 barev
27,79 - 50,60 Kč
33,63 - 61,23 Kč (s DPH)

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

Aktuální obrázek týmu v patičce