Dárek Přehled posledních termínů objednání s garancí dodání do Vánoc
Vánoční speciál Velké nákupy na konci roku

Barevná inspirace

Barevná inspirace

Firemní barva či barva vašeho loga je jedním ze základních prvků, podle kterého si vás lidé pamatují. Podpořte svou propagaci reklamními předměty a textilem v barvě, která ladí s tou vaší. Barvy mají praktický dopad i na obchod. Správná barva „prodává”. Která patří k vám?

Vybírejte reklamní předměty a textil podle barvy

Reklamní textil k potisku či výšivce vaším logem

Reklamní textil

Vyberte si trička, polokošile, mikiny a další reklamní textil ve své firemní barvě nebo v barvě, která ladí s vaším logem. Vybrané oblečení rádi označíme potiskem či výšivkou.

Reklamní předměty k potisku

Reklamní předměty

Vhodné dárkové a reklamní předměty s potiskem vám zajistí dlouhodobou propagaci vaší značky. Vybírejte propisky, hrnky, lanyardy a další reklamní předměty podle barvy, která se hodí k té vaší.

*Kliknutím na čtvereček zobrazíte produkty dané barvy.

Vyzkoušejte barevné filtry také mezi novinkami

Značky Russell a AWDis nabízejí dohromady přes 200 nových druhů kvalitního reklamního oblečení, které můžete ozdobit svým logem. Obrandovaný textil se skvěle hodí k propagaci mezi zákazníky i k oblečení vlastních zaměstnanců.

Nové značky textilu - Russell a AWDis

Mezi novinkami značky Kapatex narazíte na barevné osušky a ručníky z různých materiálů. Tradiční bavlněné osušky na pláž i do sauny, rychleschnoucí a chladivé ručníky na sport či ekologicky šetrné ručníky s příměsí bambusu.

Novinky Kapatex - ručníky a osušky s výšivkou

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem