Barevná inspirace

Barevná inspirace

Firemní barva či barva vašeho loga je jedním ze základních prvků, podle kterého si vás lidé pamatují. Podpořte svou propagaci reklamními předměty a textilem v barvě, která ladí s tou vaší. Barvy mají praktický dopad i na obchod. Správná barva „prodává”. Která patří k vám?

Vybírejte reklamní předměty a textil podle barvy

Reklamní textil k potisku či výšivce vaším logem

Reklamní textil

Vyberte si trička, polokošile, mikiny a další reklamní textil ve své firemní barvě nebo v barvě, která ladí s vaším logem. Vybrané oblečení rádi označíme potiskem či výšivkou.

Reklamní předměty k potisku

Reklamní předměty

Vhodné dárkové a reklamní předměty s potiskem vám zajistí dlouhodobou propagaci vaší značky. Vybírejte propisky, hrnky, lanyardy a další reklamní předměty podle barvy, která se hodí k té vaší.

*Kliknutím na čtvereček zobrazíte produkty dané barvy.

Vyzkoušejte barevné filtry také mezi novinkami

Značky Russell a AWDis nabízejí dohromady přes 200 nových druhů kvalitního reklamního oblečení, které můžete ozdobit svým logem. Obrandovaný textil se skvěle hodí k propagaci mezi zákazníky i k oblečení vlastních zaměstnanců.

Nové značky textilu - Russell a AWDis

Mezi novinkami značky Kapatex narazíte na barevné osušky a ručníky z různých materiálů. Tradiční bavlněné osušky na pláž i do sauny, rychleschnoucí a chladivé ručníky na sport či ekologicky šetrné ručníky s příměsí bambusu.

Novinky Kapatex - ručníky a osušky s výšivkou

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem