On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Změna názvů reklamního textilu Adler

Přejmenovány byly dvě ze čtyř kolekcí textilu tohoto českého giganta – Adler a Malfini.

Abychom vám však nezpůsobili nepříjemné zmatky, ponechali jsme v názvech všech produktů také slovo Adler. Své oblíbené produkty tak najdete stejně snadno jako dříve.

Název je jedinou změnou, ke které došlo. Vše ostatní jako jednotlivé modely, jejich velikosti a barevné varianty zůstávají tak, jak jste zvyklí.

Nový textil bude mít etikety s označením Malfini. Skladové zásoby textilu Adler s původními cedulkami můžete až do vyprodání zásob získat se slevou až 15 %.

Značka Adler se mění na Malfini

Kolekce textilu Adler po přejmenování

Malfini logo

Adler Malfini – Více jak sto produktů kvalitního reklamního textilu, který je připravený na vyšití či natištění vašeho loga či jiného motivu.

Malfini premium

Adler Malfini Premium – Prémiové oblečení, které vyniká zvolenými materiály, technickým zpracováním i designem. Produkty vhodné pro reprezentativní akce i vaše vlastní zaměstnance.

Piccolio logo

Adler Piccolio – Produkty řady Piccolio nabízejí výběr veselých barev, které můžete doplnit neméně veselými a bláznivými motivy potisku. Díky nízké ceně je textil Piccolio nejvíce vhodný pro velké objednávky.

Rimeck logo

Adler Rimeck – Ochranný textil vhodný na práci uvnitř i venku. Kvalitní látky vysoké gramáže jsou doplněny speciálními materiály pro zvýšení odolnosti či reflexními prvky pro lepší viditelnost.