On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
Zboží až k VámZboží přivezeme až k Vám

Změna názvů reklamního textilu Adler

Přejmenovány byly dvě ze čtyř kolekcí textilu tohoto českého giganta – Adler a Malfini.

Abychom vám však nezpůsobili nepříjemné zmatky, ponechali jsme v názvech všech produktů také slovo Adler. Své oblíbené produkty tak najdete stejně snadno jako dříve.

Název je jedinou změnou, ke které došlo. Vše ostatní jako jednotlivé modely, jejich velikosti a barevné varianty zůstávají tak, jak jste zvyklí.

Nový textil bude mít etikety s označením Malfini. Skladové zásoby textilu Adler s původními cedulkami můžete až do vyprodání zásob získat se slevou až 15 %.

Značka Adler se mění na Malfini

Kolekce textilu Adler po přejmenování

Malfini logo

Adler Malfini – Více jak sto produktů kvalitního reklamního textilu, který je připravený na vyšití či natištění vašeho loga či jiného motivu.

Malfini premium

Adler Malfini Premium – Prémiové oblečení, které vyniká zvolenými materiály, technickým zpracováním i designem. Produkty vhodné pro reprezentativní akce i vaše vlastní zaměstnance.

Piccolio logo

Adler Piccolio – Produkty řady Piccolio nabízejí výběr veselých barev, které můžete doplnit neméně veselými a bláznivými motivy potisku. Díky nízké ceně je textil Piccolio nejvíce vhodný pro velké objednávky.

Rimeck logo

Adler Rimeck – Ochranný textil vhodný na práci uvnitř i venku. Kvalitní látky vysoké gramáže jsou doplněny speciálními materiály pro zvýšení odolnosti či reflexními prvky pro lepší viditelnost.