Expres dodání: dárkové balíčky s jídlem
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Změna názvů reklamního textilu Adler

Největší český výrobce reklamního textilu, firma Adler, změnila název na Malfini.

Abychom vám nezpůsobili nepříjemné zmatky, ponechali jsme prozatím v názvech všech produktů také slovo Adler. Své oblíbené produkty tak najdete stejně snadno jako dříve.

Název je jedinou změnou, ke které došlo. Vše ostatní jako jednotlivé modely, jejich velikosti a barevné varianty zůstávají tak, jak jste zvyklí.

Firma se na změnu postupně připravovala, proto textil má již delší dobu etikety s označením Malfini, případně Piccolio a Rimeck.

Značka Adler se mění na Malfini

Kolekce textilu Adler po přejmenování

Malfini logo

Malfini – Více jak sto produktů kvalitního reklamního textilu, který je připravený na vyšití či natištění vašeho loga či jiného motivu.

Malfini premium

Malfini Premium – Prémiové oblečení, které vyniká zvolenými materiály, technickým zpracováním i designem. Produkty vhodné pro reprezentativní akce i vaše vlastní zaměstnance.

Piccolio logo

Piccolio – Produkty řady Piccolio nabízejí výběr veselých barev, které můžete doplnit neméně veselými a bláznivými motivy potisku. Díky nízké ceně je textil Piccolio nejvíce vhodný pro velké objednávky.

Rimeck logo

Rimeck – Ochranný textil vhodný na práci uvnitř i venku. Kvalitní látky vysoké gramáže jsou doplněny speciálními materiály pro zvýšení odolnosti či reflexními prvky pro lepší viditelnost.