On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004
Luxusní značkové dárky

Chcete dát vědět svým obchodním partnerům nebo úspěšným zaměstnancům, že vám na nich záleží? Pak vsaďte na luxusní dárky od světoznámých značek. Vybírat můžete z luxusních módních doplňků od koženého zboží přes hodinky, opasky, manžetové knoflíčky až po cestovní kufry, kabelky nebo batohy na notebook. Vše z kvalitních materiálů – kůže, hedvábí, ušlechtilé kovy. Takovým dárkem nic nezkazíte!

Značky luxusních dárků
Značková pera

Luxusní pera a psací potřeby

V nabídce máme luxusní plnicí pera i propisky značky Hugo Boss, Cerruti, Christian Lacroix nebo Festina. Dámy ocení psací potřeby i dárkové sady se zápisníky od Nina Ricci nebo Cacharel.

Značkové zápisníky a diáře

Zápisníky a značkové diáře

Hledáte dárek, který budou vaši klienti pravidelně používat? Pak jsou elegantní zápisníky a diáře v kožených deskách jasnou volbou. Vybírat můžete ze značek Hugo Boss, Cacharel, Christian Lacroix, Nina Ricci nebo vsadit na oblíbené zápisníky Moleskine.

Reprezantativní doplňky pro pány

Reprezentativní doplňky pro pány

Každý vysoce postavený moderní muž nosí značkové hodinky, elegantní opasek nebo manžetové knoflíčky. V nabídce doplňky pro moderní pány od značek Ungaro nebo Christian Lacroix. Kožené peněženky s propracovanými detaily, sluneční brýle, šátky, šály i kravaty.

Stylové módní doplňky pro dámy

Stylové modní doplňky pro dámy

Chybí vám inspirace na dárek pro ženu? Žádnou dámu neurazí značková kožená kabelka, peněženka nebo hedvábný šátek. V nabídce máme i barevně vyladěné dárkové sety. To vše od značek Nina Ricci nebo Cacharel.

Luxusní tašky a aktovky

Tašky a aktovky

Počítač se stal přirozenou součástí většiny z nás. A jak jinak jej nosit na jednání než v elegantní tašce nebo pouzdře? Právě tašky a aktovky jsou velmi žádaným luxusním dárkem. Vybírat můžete z mnoha typů i barev od značek Cerruti, Christian Lacroix nebo Ungaro.

Vybavení na cesty

Vybavení na cesty

Jsou vaši obchodní partneři neustále na cestách? Pak jim zajisté uděláte radost značkovými doplňky pro cestování. V nabídce máme nejen cestovní tašky a kufry, ale také láhve, deštníky nebo sluneční brýle.

Přečtěte si: Proč investovat peníze do luxusních dárků?

Cílem každého podnikání by měl být šťastný zákazník. Jen takový zákazník u vás bude nakupovat pravidelně. Pro dlouhodobý rozvoj vašeho podnikání je zásadní udržet významné zákazníky, kteří představují podstatnou část obratu.

Volbou kvalitního dárku svým klientům ukážete, jak moc vám na nich záleží. Právě luxusní dárek působí na obdarované dlouhodobě. Nejenže takový dárek vyvolá okamžitý pocit spokojenosti ve chvíli, kdy jej zákazník obdrží, ale zároveň si na vás a vaši firmu obdarovaný vzpomene pokaždé, kdy ho bude používat. Věnovat úsilí správnému výběru se opravdu vyplatí. Dárky totiž vytváří pozitivní spojení mezi vámi a vašimi klienty.

Příkladem vhodného dárku, který zákazníci využívají opravdu pravidelně, jsou především luxusní psací potřeby, kvalitní výrobky z kůže, značkové hodinky nebo designové cestovní potřeby.

U luxusních dárků není vhodné opatřovat logem samotný produkt. Značkové zboží by totiž mohlo ztratit na své hodnotě a skončit na dně skříně. Cílem ale je, aby váš obchodní partner dárek používal denně a pokaždé si vzpomněl, kdo mu jej dal. Ideální je tak potisknout vaším logem obal výrobku nebo přidat k dárku komplimentku s osobním vzkazem a vlastnoručním podpisem.

Dodací lhůty luxusního zboží bez potisku jsou 5-8 dní, v případě zboží s brandingem záleží na vaší představě. Ozvěte se nám, najdeme spolu to nejvhodnější řešení.

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného reprezentativního dárku. Kontaktujte nás