Expres dodání: dárkové balíčky s jídlem
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Výroba USB na míru - vlastní tvary USB flash disků

Výroba USB na míru - skutečný reklamní předmět na míru

Výroba USB disků ve tvaru Vašeho loga nebo produktu Vám přináší reklamní dárek, který spolehlivě zaujme Vaše zákazníky a partnery a bude dlouhodobě propagovat Vaše výrobky a služby. USB disky na míru jsou velmi vhodné i jako propagační předmět na konference a veletrhy.

Výroba USB disků a složité tvary

USB disky na míru mohou mít jednodušší a levnější, tzv. 2D reliéfní tvar, který je vhodný především pro ztvárnění Vašeho loga. USB na zakázku však mohou být i v detailním 3D provedení, které je vhodné pro vytvarování takřka jakkoliv složitého produktu, symbolu, prostorového loga či motivu. USB na míru mohou být tvořené z různých barev, které budou ladit s Vaší firemní identitou.


Jak celá výroba USB na míru vlastně funguje?

Je to jednoduché, jen nám sdělíte vaši představu o provedení USB na míru = zašlete logo / fotku produktu + upřesníte kapacitu a počet kusů, zda chcete nahrát data, krabičku apod. Během 2-3 dnů vám zašleme zdarma návrh 2D/3D modelu a cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení modelu za cca 4 dny zašleme foto vzorku ke schválení (případně během cca 7 dnů dodáme fyzický vzorek). Po odsouhlasení vzorku a přijetí platby může začít výroba a hotové USB disky na zakázku dodáme do 3 týdnů.


Ukázky výrobního procesu realizovaných USB disků ...


Využijte USB na zakázku naplno a ušetřete!

Vlastní USB nemusí být jen prázdná, ale můžete je darovat s již nahranou vlastní prezentací, katalogem zboží, odkazem na web apod. Obsah USB disku se po vložení do PC může sám spustit a nahraná data mohou být dokonce ochráněna před smazáním. Aby toho nebylo málo, nahrání dat na USB disk je do 50 MB zcela ZDARMA!


Nekupujte USB zajíce v pytli

Abyste měli jistotu výsledku a předem věděli, jak budou vaše zakázková USB na míru vypadat, rádi Vám nejprve vyrobíme fyzický vzorek vašich USB. Výroba 1-2 kusů vzorku včetně dopravy z Číny vychází orientačně na 1200 - 2000 Kč dle složitosti provedení USB disku. Tuto částku je nutné uhradit před vzorováním (chcete-li vzorovat, jinak se po schválení modelu může rovnou vyrobit celá série). Bude-li výroba celé série USB na míru následně realizována, odečteme vám z ceny veškeré náklady na výrobu vzorků.


Další ukázky realizovaných USB disků na míru ...


Vlastní USB již od 100 ks. Kapacita až 128 GB. Řada příslušenství.

Výroba USB disků na míru je k dispozici již od 100 kusů. USB disky na zakázku mohou mít kapacitu od 1 GB až do 128 GB. Vlastní USB disky můžete doplnit o celou řadu doplňků a příslušenství jako jsou klíčenky, řetízky, karabiny apod. Zároveň je možné USB disky dodat včetně krabiček, jak jednoduchých papírových nebo umělohmotných, tak dárkových kovových, dřevěných či kožených. Krabičky je možné v případě zájmu také potisknout. Aktuální možnosti příslušenství k USB diskům vám rádi upřesníme na dotaz.