On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

5 TIPŮ na nezapomenutelný firemní teambuilding

Jaro se blíží a s ním i čas pro naplánování firemního teambuildingu. Zorganizovat akci, která by stmelila a zároveň bavila všechny členy týmu, ale není vždy jednoduché. Sepsali jsme pro vás 5 tipů pro firemní teambuildingy, které budou mít u vašeho týmu zaručenou šanci na úspěch.

5 TIPŮ na nezapomenutelný firemní teambuilding

1 TIP: Zapojte děti

Čas strávený s dětmi je pro vytížené zaměstnance jednou z nejdůležitějších priorit. Proč tedy do teambuildingu nezapojit celé rodiny? Sestavte rodinné týmy, které proti sobě budou soutěžit v tematických hrách, uspořádejte soutěž o nejlepší masku nebo se pusťte do závodu ve skákání v pytli. Fantazii se meze nekladou!

Všechny týmy nakonec nezapomeňte odměnit! Ze sady pastelek nebo průhledného batůžku budou mít radost nejen malí účastníci, ale i rodiče, kteří mohli se svými dětmi prožít plnohodnotný čas.

2.TIP: Výročí firmy jinak

Čeká vaši firmu významné jubileum? Dejte zaměstnancům vědět, jak moc si jejich práce vážíte. Takový teambuilding může mít podobu nezávazné večeře, ale i banketu v moderních industriálních prostorech. Atmosféru večera pak podtrhnou hodnotné dary symbolizující historií firmy, její produkty a služby, ale i vizi do budoucna. Postaráte se nejen o skvělý galavečer, ale i pocit, že jsou vaši zaměstnanci součástí dalších velkých úspěchů.

3. TIP: Ve zdravém těle zdravý firemní duch

Není nad to si po dlouhých dnech v kanceláři konečně protáhnout nohy! Sportovní akce mohou mít podobu badminton turnaje, dobrodružného sjíždění vody nebo i účasti na nadačním běhu. Pak už stačí jen zajistit pálky, obstarat týmová trička, nezapomenout na pitný režim a můžete začít utužovat zdravého firemního ducha!

4. TIP: Vyrazte do přírody

Pobyt v přírodě má blahodárné účinky na kreativitu i celkovou koncentraci. Krása krajiny vám navíc často ulehčí starosti s náročným vymýšlením programu. Stačí se vydat na malý horský výšlap nebo k nedalekému jezeru a nezapomenutelný teambuilding máte hotový. Využít navíc můžete přízně i nepřízně počasí. Zajistěte pláštěnky s firemním logem, sluneční brýle nebo termosku na horký čas a spokojenější zaměstnance široko daleko nenajdete!

5. TIP Láska k týmu prochází žaludkem

Na světě existuje jediná věc, která dokáže spojit marketéry i IT specialisty. A tím je jídlo! Firemní teambuilding tak může mít podobu nezávazného pikniku, kdy každý ze zaměstnanců donese svou vlastní delikatesu, ale i grandiózního grilování se vším všudy. V městských parcích s grily navíc můžete hravě uspořádat petangový turnaj a soutěžit o hodnotné dárky pro další nezapomenutelný piknik.

Teď už víte co potřebujete, tak pojďte vybrat produkty pro společné zážitky

Zobrazit nabídku

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem
POPTÁVKA