Dárek Přehled posledních termínů objednání s garancí dodání do Vánoc
Vánoční speciál Velké nákupy na konci roku

Textil a předměty s potiskem pro skauty a skautské oddíly

Vítejte na stránce speciálně určené skautům a skautským oddílům. Naleznete zde výběr textilu a reklamních předmětů vhodných pro vaše celotáborové a celoroční hry, na výpravy a další podobné akce.

Všechny předměty a textil vám samozřejmě rádi potiskneme znakem vašeho oddílu, logem či názvem akce. Textil s potiskem či výšivkou a předměty s potiskem či gravírováním dodáváme již od 30 kusů.

Níže jsme pro vás připravili rozcestník na zboží, které skautské oddíly nejčastěji objednávají. Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete.

Praktické předměty pro skautské oddíly:

Nože
Svítilny
Batohy
Pláštěnky
Míče a balóny
Hry
Potřebujete-li poradit s výběrem nebo s vhodnou technologií potisku, kontaktujte nás
Za poslední roky jsme dodali táborový textil i další předměty více jak 120 skautským oddílům v 320 objednávkách. Vybíráme 30 referencí:
Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko 213.04 Mír Libušín; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Lidečko 723.03; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko JILM Jilemnice; Junák - český skaut, středisko Sojčáci Děčín; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Dr. Emila Holuba; Junak - svaz skautu a skautek ČR, Stredisko Ledec n.S.; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Žamberk; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Žabovřesky Brno; Junák - svaz skautů a skautek ČR, 100. středisko "STOVKA"; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Dvojka Praha; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Vodňany; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Platan Praha 4; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Jaroměř; JUNÁK - svaz skautů a skautek ČR, 33.středisko Bílý Los; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Walden České Budějovice; Junák - Svaz skautů a skautek ČR, středisko Vlašim; Skautské středisko Cefeus Nymburk; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Javor Praha 6; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Planá nad Lužnicí; Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Osamělý Jestřáb Luhačovice; Junák – svaz skautů a skautek ČR, Středisko Kopřivnice; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko Zlatá Růže Jindřichův Hradec; Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Skalička Zábřeh; Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Medvěd; Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko "KOMPAS" Brno; Junák - svaz skautů a skautek ČR, Kutná Hora 215.01, 5.oddíl; Junák- svaz skautů a skautek ČR, 77.středisko Rod sovy; Skautské středisko 13 klíčů; Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Hiawatha Praha; Junák – svaz skautů a skautek ČR, středisko Doubravka Chotěboř; Junák – svaz skautů a skautek ČR, středisko „A JE TO!“ Brno

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem