EKO bomba pro propagaci vaší firmy

Ekologie je v poslední době hodně „trendy“ a stále více proniká také do segmentu reklamních předmětů. CSR, tedy společenská zodpovědnost firem se brzy stane nutností a navíc slova jako EKO, BIO či GREEN TECHNOLOGY se perfektně vyjímají v reportech, PR zprávách či na sociálních sítích. Není nic snazšího, než učinit „zelenou“ také svou firemní propagaci. Koncept reklamních předmětů Seed Bombs, který posbíral celou řadu prestižních ocenění v oblasti ekologie, přináší asi to nejvariabilnější řešení, které je v současné době na trhu s reklamními předměty dostupné. Můžete si vybrat semínka libovolné rostliny v bio kvalitě – například podle barvy květů nebo jejího jména, která se hodí k názvu či oboru podnikání vaší společnosti. Stejně tak si můžete zvolit balení – například semínka v kuličce z kompostu a jílu v pergamenovém papíře s potištěnou papírovou klopou nebo v papírové krabičce. Barevný papír obsahující semínka, který je možné vyřezat do libovolných tvarů, či nalepit na leták, který dotvoří celkové sdělení. Další možností jsou papírové „zápalky“ se semínky, či pytlíčky se semínky, které promění 2 m² pustiny v barevný palouk plný života. Možností je bezpočet, takže se sadou Seed Bombs můžete pojmout propagaci vaší firmy velmi stylově a hlavně ekologicky! Dalším pozitivem je dostatek plochy pro logo vaší firmy či reklamní sdělení! Výroba seed bombs probíhá z přírodních materiálů, za použití obnovitelných zdrojů energií a navíc se na jejich výrobě podílí z velké části handicapovaní lidé.

Balení semínek
Seed Bombs s potiskem

  • Zvolte semínka libovolné rostliny
  • Vyberte si typ Seed Bombs
  • Vyberte si balení
  • Zvolte tiskový motiv a technologii
  • Obdarujte své klienty super EKO dárkem
POPTÁVKA
Balení semínek Seed Bombs s potiskem

PRODUKTY

Reklamní semínka - Koule, 1 ks v papírové krabičce s celoplošným potiskem

Koule, 1 ks v papírové krabičce s celoplošným potiskem

Reklamní semínka v kuličkách z jílu a kompostu dodávané v papírové krabičce s vaším potiskem. Krabička obsahuje 1 kuličku se semínky

Reklamní semínka - Koule, 1 ks v papírovém sáčku s potištěnou etiketou

Koule, 1 ks v papírovém sáčku s potištěnou etiketou

Reklamní semínka v kuličkách z jílu a kompostu dodávané v sáčku z pergamenového papíru s papírovou etiketou s vaším potiskem. Sáček obsahuje 1 kuličku se semínky.

Koule, 1 ks v průhledném PE sáčku s potištěnou etiketou

Koule, 1 ks v průhledném PE sáčku s potištěnou etiketou

Reklamní semínka v kuličkách z jílu a kompostu dodávané v průhledném PE sáčku s papírovou etiketou s vaším potiskem. Sáček obsahuje 1 kuličku se semínky.

Koule, 5 ks v bavlněném pytlíku s jednostranným potiskem

Koule, 5 ks v bavlněném pytlíku s jednostranným potiskem

Reklamní semínka v kuličkách z jílu a kompostu dodávané v bavlněném pytlíku s vaším potiskem. Pytlík obsahuje 5 kuliček se semínky.

Reklamní semínka - Zápalky, 10 ks v papírovém přebalu s plnobarevným potiskem

Zápalky, 10 ks v papírovém přebalu s plnobarevným potiskem

Papírové „zápalky“ se semínky, stačí jednu „zápalku“ vyloupnout a „hlavičkou“ zasunout do země a zalévat.

Reklamní semínka - Směs v papírovém pytlíku s potištěnou etiketou

Směs v papírovém pytlíku s potištěnou etiketou

Sáček obsahují tolik semínek (a kokosového granulátu), které promění 2 m² pustiny v kvetoucí palouk,s dostatkem prostoru pro vaše reklamní sdělení

POPTÁVKA - nezávazná cenová kalkulace

Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná