Expres dodání: dárkové balíčky s jídlem
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Reklamní předměty pro letní propagaci

Propagujte svou značku během celého léta nejen v České republice, ale po celém světě! Reklamní předměty pro letní aktivity jsou skvělým způsobem, jak zvýšit povědomí o vaší značce. Představte si, že vaše logo a sdělení budou viditelné pořád – na výletech, piknicích, festivalech a dokonce i během letních dovolených! Obdarovaní totiž rádi využívají praktické reklamní předměty. Teď už jen vybrat ty správné.

Propagace po celé léto s nízkými náklady

Výběr praktických předmětů

Vše skladem a ihned k potištění

Reklamní předměty na léto

Jak na letní propagaci?

Vybírejte užitečné a praktické dárky. Reklamní předměty pro letní aktivity, jako jsou plážové osušky, sportovní oblečení, kšiltovky, lahve nebo sluneční brýle, jsou nejen praktické, ale také pro obdarovaného hodnotné dárky. Tím, že lidem dáte užitečné předměty, které potřebují během letních aktivit a dovolených, posilujete jejich pozitivní vnímání vaší značky.

Nevyhýbejte se propagaci na letních akcích. Právě interakce se zákazníky je velmi cenná. Najděte své potenciální zákazníky na letních akcích a festivalech a přichystejte pro ně program. Soutěže, hry nebo promo akce se zajímavými reklamními předměty fungují. A jako vždy – vsaďte na praktické reklamní předměty, které lidi na takových akcích opravdu využijí! Slaměné klobouky, sluneční brýle nebo pláštěnky, to je téměř sázka na jistotu.

Má to smysl! Rozdáním reklamních předmětů a osobní interakcí na akci vaše propagace nekončí. Hned jak se obdarovaní z takové akce rozjedou domů, vaše značka může dál cestovat (nejen) po České republice. vaše logo a sdělení se tak dostane do zorného pole dalších a dalších lidí (a tím i dalších potenciálních zákazníků).

Oblečení na letní akce

Předměty pro volný čas a odpočinek

Vybavení na pláž

Potřebujete poradit s letní propagací? Kontaktujte nás