Kupóny na služby zdarma a slevy na nákup Kupóny na služby zdarma a slevy na nákup

Spolupráce s reklamními agenturami

Nabízíme vám plný servis při zajištění reklamních předmětů a textilu pro vaše klienty. Domluvit výrobu u různých dodavatelů, hlídat termíny, kvalitu, změny, řešit dodání na správné adresy, řešit reklamace... to je často časově velmi náročné a drahé. A nese to s sebou nemalá rizika.

Nechte tuto rizikovou činnost na nás. Snížíte vnitřní náklady, získáte řadu výhod a ušetříte čas, který můžete věnovat péči o zákazníky.

Snižte náklady, zvyšte zisk, čerpejte výhody

Díky zpětnému rabatu získáte peníze zpět v závislosti na obratu. Objednávky uhradíte fakturou se splatností. Budete vždy první na řadě. A vaše objednávky projdou maximální výstupní kontrolou

Přeneste rizika a starosti na nás

Ručíme za včasné dodání objednávky vašemu zákazníkovi a také za kvalitu zboží. Když by přece jen došlo k nějaké reklamaci, je její řešení také na nás. Rizika a náklady pro vás jsou minimální.

Využijte nejširší nabídku na jednom místě

Ke katalogovému zboží jakým jsou reklamní předměty a textil, USB a powerbanky, tiskoviny, kalendáře a diáře můžete využít také výrobu zcela na míru. V barvách a tvarech loga či produktů klienta.

Odpočívejte, my se o vše postaráme

Máme tým zkušených produkčních, nákupčích i grafiků. Pečovat o vás bude stále stejný tým, který bude znát vás i potřeby vašich klientů. Čím déle budeme spolupracovat, tím budeme společně efektivnější.

Kdo jsme?

  • Jsme specialisté na on-line prodej reklamních předmětů
  • Sjednocujeme dodavatele a výrobce z mnoha zemí
  • Nabízíme katalogové zboží i výrobu zcela na míru
  • Jsme 13 let na trhu
  • Pro 32 000 zákazníků jsme vyrobili více než 60 000 zakázek
  • Spolupracovali jsme již s více než třemi tisíci agentur

Domluvte si s námi výhodnou spolupráci

Obchodní ředitel

Přemek Piska

Obchodní ředitel

+420 602 348 973

piska@inetprint.cz