Ukázky potisku textilu s efektem Houba

Prohlédněte si reference našich klientů a ukázky vyráběných produktů na řadě různých fotek a videí spolu s popisky i osobním vyjádřením klientů.

Kliknutím na obrázek, titulek nebo odkaz "Detail" otevřete okno s podrobnostmi o referenci či ukázce. Můžete také vybrat konkrétní požadovanou skupinu referencí a ukázek:

  Předchozí
  1
  Další

Logo iNETPrint na textilu s efektem HOUBA

Ukázka potisku textilu efektem HOUBA - jde o tisk se speciální jemnou vrtsvou, která při zapečení potisku napění a vytvoří téměř jednolitou vrstvu (oproti efektu Puff) vystouplou nad povrch textilu. Jedná se ideální efekt z hlediska poměru kvality a ceny.

Realizace: duben 2011

Zobrazit náhled produktu

Ukázka možností efektu Houba - elastická pěna

Ukázka potisku efektem Houba - tištěný motiv může různě kombinovat barvy a efekty - na této ukázce je zelená barva efektem Houba a hnědá barva využívá speciální semišový efekt (na ukázku různé výšky potisku materiály - efekt semiš pouze na poptávku).

Realizace: duben 2011

Zobrazit náhled produktu

Video ukázka potisku textilu efektem HOUBA

Prohlédněte si video ukázku potisku textilu speciálním potiskovým efektem HOUBA. Efekt Houba vytváří středně velký 3D prostorový potisk, který je pružný a odolnější než základní efekt Puff (avšak je také levnější než exkluzivní 3D potisk).

Realizace: duben 2011

Zobrazit náhled produktu

Celkem nalezeno 3 reference / ukázky / videa

  Předchozí
  1
  Další

Přehled všech kategorií naleznete na stránce Reference a ukázky iNETPrint.cz

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

 • Nezávazná nabídka do 24 hodin
 • Stačí zadat základní informace
 • Konzultace detailů s obchodníkem