Ukázky potisku textilu s efektem Glitter

Prohlédněte si reference našich klientů a ukázky vyráběných produktů na řadě různých fotek a videí spolu s popisky i osobním vyjádřením klientů.

Kliknutím na obrázek, titulek nebo odkaz "Detail" otevřete okno s podrobnostmi o referenci či ukázce. Můžete také vybrat konkrétní požadovanou skupinu referencí a ukázek:

Vyberte oblast referencí a ukázek


  Předchozí
  1
  Další

Logo iNETPrint na textilu s efektem GLITTER

Ukázka potisku textilu efektem GLITTER - efekt GLITTER je tisk se barvami s příměsí lesklých kovových částeček, které zajistí vysoký třpyt a odraz na světle, hlavně na slunci. Nejlepší jsou speciální zlaté nebo stříbrné barvy, které působí velmi věrně.

Realizace: duben 2011

Zobrazit náhled produktu

Ukázka možností efektu Glitter - třpytivé barvy

Ukázka potisku textilu efektem Glitter - potisk textilu speciálními třpytivými barvami. V této ukázce je použita třpytivá stříbrná a třpytivá zlatá barva - tyto barvy jsou pro efekt třpytu nejlepší, jelikož nejlépe vyniknou a na slunci skvěle září.

Realizace: duben 2011

Zobrazit náhled produktu

Video ukázka potisku textilu efektem GLITTER

Prohlédněte si video ukázku potisku textilu speciálním efektem GLITTER - tisk barvami s příměsí lesklých kovových částeček, které zajistí vysoký třpyt a odraz na světle. Nejlepší jsou speciální zlaté nebo stříbrné barvy, které působí velmi věrně.

Realizace: duben 2011

Zobrazit náhled produktu

Celkem nalezeno 3 reference / ukázky / videa

  Předchozí
  1
  Další

Přehled všech kategorií naleznete na stránce Reference a ukázky iNETPrint.cz

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

 • Nezávazná nabídka do 24 hodin
 • Stačí zadat základní informace
 • Konzultace detailů s obchodníkem