Expres dodání: dárkové balíčky s jídlem
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Potisk diářů a kalendářů

Kalendáře a diáře jsou stále nedílnou součástí plánování našich životů a žádné úkolníčky a připomínky schůzek v mobilních telefonech s tím nic nenadělají. Alespoň zatím. Každoročně vám proto nabízíme stolní i nástěnné kalendáře a diáře od předních českých nakladatelů, které vám rádi opatříme vaším logem, abyste měli zajištěnou propagaci na celý další rok.

S ražbou, potiskem i samolepkou

Stolní i nástěnné kalendáře je možné polepit plnobarevnou samolepkou či potisknout sítotiskem až 4 přímými barvami. U diářů můžete využít až 3barevný tamponový tisk či bezbarvou, reliéfní ražbu loga, kterou je možné zvýraznit metalickou fólií.

Výsledná cena během okamžiku a on-line

Při vybírání diářů či kalendářů můžete rovnou na našich stránkách vypočítat jejich výslednou cenu včetně brandingu vaším logem. Porovnávejte jednotlivé technologie, upravujte jejich parametry či měňte množství kalkulovaných položek a naplno tak využijte množstevní slevy brandingu i samotných produktů.

Rady a tipy

  • Raznice vyrobená při ražbě vám zůstává, příští objednávka stejné ražby bude levnější.
  • Motivy s barevnými přechody můžete na kalendáře aplikovat pouze pomocí plnobarevné samolepky.
  • Vrchních cca 10 mm samolepky není na kalendáři vidět, protože je zakrývají listy kalendáře, do vrchní části samolepky proto neumisťujte podstatné informace.

Přehled potiskových technologií

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem
POPTÁVKA