On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

iNETPrint podporuje

Obecně prospěšná společnost La Sophia

Obecně prospěšná společnost La Sophia se již téměř 12 let na různých úrovních věnuje charitativním aktivitám zaměřeným na pomoc opuštěným dětem. Zakladatelka a ředitelka obecně prospěšné společnosti La Sophia je zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová. Spíše než na momentální pomoc se La Sophia o.p.s. zaměřuje na budoucnost těchto dětí. Cílem společnosti je podporovat vzdělání u hudebně a sportovně talentovaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin z celé ČR a SK.

Logo společnosti La Sophia
Náhled
Náhled
Náhled

Mezinárodní projekt „Talent La Sophia”

Je největším mezinárodním projektem obecně prospěšné společnosti La Sophia, který má svou tradici a velkou úspěšnost.

Primární cílovou skupinou jsou hudebně a sportovně talentované děti vyrůstající v ústavní péči a děti ze sociálně znevýhodněných rodin ve věku 8–18 let z celé České a Slovenské republiky. Cílem je poskytnout jim individuální přístup a pomoci jim především v oblasti vzdělávání, seberealizace, podpory a rozvíjení talentu. Důležitým kritériem pro účast v projektu Talent La Sophia jsou studijní výsledky dětí. La Sophia o.p.s. si klade za cíl hudebně a sportovně talentovaným, sociálně znevýhodněným dětem umožnit systematický rozvoj jejich hudebního a sportovního nadání, poskytnout jim kvalitní vzdělání v tomto oboru a připravit jim co nejlepší start do budoucího samostatného života.

Projekt La Sophia Yvetty Blanarovičové podporujeme každoročně již od roku 2013 výrobou tiskovin, triček s potiskem a dalšími propagačními materiály.
Více informací o nadaci La Sophia se dozvíte na www.lasophia.cz

Obecně prospěšná společnost Tichý svět

Tichý svět již 10 let pomáhá neslyšícím. Poskytuje všestrannou podporu v podobě komplexních služeb, které neslyšícím umožní začlenit se do společnosti. Působí v 10 krajích České republiky. Realizuje projekty, které odstraňují komunikační bariéry, zakořeněné předsudky a stereotypy o světě neslyšících.

Společnost Tichý svět vytvořila a provozuje:

iNETPrint doporučuje:

Radiohouse - nejsilnější komunikace v rádiu

RADIOHOUSE je nejsilnějším rozhlasovým zastupitelstvím v ČR. Každý týden si některé naše rádio naladí téměř tři čtvrtiny rozhlasové populace ve věku 12–79 let.
Cílů vaší reklamní kampaně tedy dosáhneme rychle v jakékoli cílové skupině!
Během všedního dne je naše síť schopná jedním jediným odvysíláním spotu vaší reklamy v jediný moment průměrně oslovit milion lidí!

Které jiné médium v ČR toto dokáže?

www.radiohouse.cz

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem
POPTÁVKA