On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
Zboží až k VámZboží přivezeme až k Vám

iNETPrint podporuje

Obecně prospěšná společnost La Sophia

Obecně prospěšná společnost La Sophia se již téměř 12 let na různých úrovních věnuje charitativním aktivitám zaměřeným na pomoc opuštěným dětem. Zakladatelka a ředitelka obecně prospěšné společnosti La Sophia je zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová. Spíše než na momentální pomoc se La Sophia o.p.s. zaměřuje na budoucnost těchto dětí. Cílem společnosti je podporovat vzdělání u hudebně a sportovně talentovaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin z celé ČR a SK.

Logo společnosti La Sophia
Náhled
Náhled
Náhled

Mezinárodní projekt „Talent La Sophia”

Je největším mezinárodním projektem obecně prospěšné společnosti La Sophia, který má svou tradici a velkou úspěšnost.

Primární cílovou skupinou jsou hudebně a sportovně talentované děti vyrůstající v ústavní péči a děti ze sociálně znevýhodněných rodin ve věku 8–18 let z celé České a Slovenské republiky. Cílem je poskytnout jim individuální přístup a pomoci jim především v oblasti vzdělávání, seberealizace, podpory a rozvíjení talentu. Důležitým kritériem pro účast v projektu Talent La Sophia jsou studijní výsledky dětí. La Sophia o.p.s. si klade za cíl hudebně a sportovně talentovaným, sociálně znevýhodněným dětem umožnit systematický rozvoj jejich hudebního a sportovního nadání, poskytnout jim kvalitní vzdělání v tomto oboru a připravit jim co nejlepší start do budoucího samostatného života.

Projekt La Sophia Yvetty Blanarovičové podporujeme každoročně již od roku 2013 výrobou tiskovin, triček s potiskem a dalšími propagačními materiály.
Více informací o nadaci La Sophia se dozvíte na www.lasophia.cz

Obecně prospěšná společnost Tichý svět

Tichý svět již 10 let pomáhá neslyšícím. Poskytuje všestrannou podporu v podobě komplexních služeb, které neslyšícím umožní začlenit se do společnosti. Působí v 10 krajích České republiky. Realizuje projekty, které odstraňují komunikační bariéry, zakořeněné předsudky a stereotypy o světě neslyšících.

Společnost Tichý svět vytvořila a provozuje:

iNETPrint doporučuje:

Radiohouse - nejsilnější komunikace v rádiu

RADIOHOUSE je nejsilnějším rozhlasovým zastupitelstvím v ČR. Každý týden si některé naše rádio naladí téměř tři čtvrtiny rozhlasové populace ve věku 12–79 let.
Cílů vaší reklamní kampaně tedy dosáhneme rychle v jakékoli cílové skupině!
Během všedního dne je naše síť schopná jedním jediným odvysíláním spotu vaší reklamy v jediný moment průměrně oslovit milion lidí!

Které jiné médium v ČR toto dokáže?

www.radiohouse.cz

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem
POPTÁVKA