On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

On-line poptávka tisku katalogu / brožury

  1. Výběr formuláře
  2. Zadání parametrů
  3. Vaše údaje
  4. Rekapitulace a uložení
  5. Odeslání podkladů

Základní provedení

Vyberte zda chcete zkalkulovat DIGITÁLNÍ či OFSETOVÝ tisk nebo můžete porovnat OBĚ technologie tisku (dle množství kusů)

Vyberte požadovaný FORMÁT

Zadejte ŠÍŘKU (v milimetrech, bez desetinných míst)

Zadejte VÝŠKU (v milimetrech, bez desetinných míst)

Vyberte požadovaný DRUH VAZBY

Odlišná obálka

Zaškrtněte, pokud chcete provést tisk s ODLIŠNOU OBÁLKOU (obálka bude na odlišném papíru či v jiné barevnosti nebo úpravě oproti vnitřním stranám)

Vyberte požadovaný MATERIÁL a GRAMÁŽ papíru pro odlišnou OBÁLKU

Vyberte, jak BAREVNÉ chcete mít VNĚJŠÍ STRANY OBÁLKY (1. a 4. strana obálky)

Vyberte, jak BAREVNÉ chcete mít VNITŘNÍ STRANY OBÁLKY (2. a 3. strana obálky)

Vyberte, zda a jak chcete VNĚJŠÍ STRANY obálky POVRCHOVĚ UPRAVIT

Vyberte, zda a jak chcete VNITŘNÍ STRANY obálky POVRCHOVĚ UPRAVIT

Vnitřní obsah

Vyberte, kolik STRAN má mít VNITŘNÍ OBSAH (bez obálky)

Vyberte požadovaný MATERIÁL a GRAMÁŽ papíru pro VŠECHNY VNITŘNÍ STRANY (vyjma obálky)

Vyberte, jak BAREVNÉ chcete mít VŠECHNY VNITŘNÍ STRANY (mimo obálky)

Vyberte, zda a jak chcete VNITŘNÍ STRANY POVRCHOVĚ UPRAVIT (mimo obálky)

Počet kusů

Zadejte požadovaný POČET KUSŮ - můžete také zadat VÍCE POČTŮ pro kalkulaci všech variant - jednotlivá množství oddělte čárkou

DTP - podklady a grafika

Vyberte v jaké formě máte podklady a jaké potřebujete grafické práce. Přesnou cenu Vám budeme schopni sdělit po dodání podkladů či tiskových dat (podklady lze nahrát v posledním kroku):

Tuto volbu vyberte, pokud umíte připravit správná výrobní tisková PDF dle našeho DTP manuálu nebo dodáte dle DTP manuálu hotové grafické podklady ve velikosti 1:1 ke skutečnosti, v křivkách a ve správné barevnosti dle technologie potisku (Pantone/CMYK). Platí pouze pro formáty: PDF, AI, CDR, EPS, PS

Tuto volbu vyberte, pokud máte podklady připravené v tiskové podobě, ale neodpovídají přesně DTP manuálu (je potřeba opravit např. barevnost, formát, spady apod.) nebo pokud potřebujete provést drobnou opravu v grafice (např. změnit pár textů, vyměnit jednu dvě fotky, posunout obsah apod.).

Tuto volbu vyberte, pokud máte jen logo anebo texty, které chcete tisknout, ale nemáte grafika nebo čas na přípravu tiskových dat. Uvedené ceny platí, pokud máte logo v křivkách (PDF, CDR, AI, EPS atd.) a texty např. ve Wordu a chcete jednodušší sazbu (bez efektů, retuší apod.). V případě loga ve formě rastrového obrázku (bitmapy) může být cena za grafické práce vyšší (nutnost vektorizace)

Tuto volbu vyberte, pokud chcete vytvořit nový kreativní grafický návrh - po objednání Vás bude kontaktovat náš grafik, se kterým proberete Vaše požadavky na výslednou podobu. Konečnou cenu ovlivňuje kvalita dodaných podkladů, jejich zpracování a množství provedených korektur - po předání podkladů a diskusi s grafikem upřesníme případnou změnu ceny, kterou nejprve schválíte.

Doplňující informace

Upřesněte jakékoliv informace, které jsou pro kalkulaci, výrobu a dodávku důležité (doplnění parametrů, termín, způsob dodání, rozpočet, podklady, grafika atd.)

Nápověda

Jak to funguje ?

Pošlete nám parametry požadovaného výrobku a kontakt  > pošleme vám cenovou nabídku pro snadné rozhodnutí.

Kdy dostanu odpověď ?

Na více jak 90 % poptávek odpovídáme do 24 hodin v pracovních dnech, složitější a zakázková výroba může vyjímečně trvat 2-3 dny.

Co vše musím vyplnit ?

Záleží na vás - čím více informací však vyplníte, tím rychleji vám nabídneme cenu a vyřídíme zakázku (jinak může být zdrženo dotazováním se na údaje).

Mohu někde sledovat stav zadané poptávky?

Před odesláním poptávky se přihlašte / zaregistrujte. Poptávku poté můžete sledovat v zákaznickém centru v sekci poptávky.

Jak a kde mám nahrát výrobní podklady ?

Podklady lze nahrát vždy až po odeslání poptávky (v posledním kroku) - nyní nejsou podklady potřeba.