On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

On-line poptávka potisku textilu

  1. Výběr formuláře
  2. Zadání parametrů
  3. Vaše údaje
  4. Rekapitulace a uložení
  5. Odeslání podkladů

Textil k potisku

Vybrat textil - vyberete textil, klikněte na tlačítko KOUPIT S a na konci kalkulátoru se znovu přepněte na poptávku. Nemáte-li čas prohledávat katalog, popište nám parametry textilu a cenový rozsah v poznámce, najdeme pro Vás vhodné varianty.

Druh a provedení textilu

Vyberte jaký DRUH TEXTILU a MATERIÁLU chcete potisknout

Vyberte jaké BARVY TEXTILU budete chtít potisknou

Vyberte, zda KOUPÍTE textil spolu s potiskem nebo chcete potisnout VLASTNÍ TEXTIL (zahrnuje jednorázový manipulační poplatek 500 Kč)

Motivy k potisku

Povinné - 1. motiv pro kalkulaci potisku

Vyberte do jaké VELIKOSTI patří 1. motiv, který chcete na textil vytisknout

Vyberte KOLIKA BARVAMI chcete 1. motiv vytisknout

Zaškrtněte, chcete-li na textil VYTISKNOUT také 2. MOTIV a upřesněte provedení

Vyberte do jaké VELIKOSTI patří 2. motiv, který chcete na textil vytisknout

Vyberte KOLIKA BARVAMI chcete 2. motiv vytisknout

Zaškrtněte, chcete-li na textil VYTISKNOUT také 3. MOTIV a upřesněte provedení

Vyberte do jaké VELIKOSTI patří 3. motiv, který chcete na textil vytisknout

Vyberte KOLIKA BARVAMI chcete 3. motiv vytisknout

Speciální úpravy textilu

Zaškrtněte, chcete-li na kterýkoliv z motivů použít speciální potiskové efekty (pro každý z motivů můžete vybrat jiný efekt)

Vyberte zda chcete MOTIV č.1 tisknout s nějakým EFEKTEM (nad rámec standardního sítotisku)

Vyberte zda chcete MOTIV č.2 tisknout s nějakým EFEKTEM (nad rámec standardního sítotisku)

Vyberte zda chcete MOTIV č.3 tisknout s nějakým EFEKTEM (nad rámec standardního sítotisku)

Zaškrtněte, chcete-li textil (samotný nebo s potiskem) zalisovat

Vyberte jaký TVAR a FORMU chcete použít pro zalisování


Prohlédněte si tvary a formy pro lisování

Doplňkové úpravy a služby

Vyberte, zda chcete např. kvůli kombinaci bílého/černého textilu provést výměnu barev v potisku - 1 ZMĚNA = 1x výměna jedné libovolné barvy v jednom motivu

Zaškrtněte, pokud chcete potištěný textil BALIT JEDNOTLIVĚ ZPĚT do PE obalů - platí pro běžná trička či mikiny (standardně je potištěný textil pouze vložen do krabice)

Zaškrtněte, pokud chcete potištěné košile jednotlivě SLOŽIT a ZPĚT ZABALIT do PE obalů (standardně je potištěný textil pouze vložen do krabice)

Počet kusů textilu

Zadejte požadovaný POČET KUSŮ - platí pro celou sérii, všechny motivy na každém kusu textilu shodné (stejné umístění, barevnost i velikost). Můžete také zadat VÍCE POČTŮ pro rychlou kalkulaci všech variant - jednotlivá množství oddělte čárkou (lze spočítat až 5 množství najednou)

DTP - podklady a grafika

Vyberte v jaké formě máte podklady a jaké potřebujete grafické práce. Přesnou cenu Vám budeme schopni sdělit po dodání podkladů či tiskových dat (podklady lze nahrát v posledním kroku):

Tuto volbu vyberte, pokud umíte připravit správná výrobní tisková PDF dle našeho DTP manuálu nebo dodáte dle DTP manuálu hotové grafické podklady ve velikosti 1:1 ke skutečnosti, v křivkách a ve správné barevnosti dle technologie potisku (Pantone/CMYK). Platí pouze pro formáty: PDF, AI, CDR, EPS, PS

Tuto volbu vyberte, pokud máte podklady připravené v tiskové podobě, ale neodpovídají přesně DTP manuálu (je potřeba opravit např. barevnost, formát, spady apod.) nebo pokud potřebujete provést drobnou opravu v grafice (např. změnit pár textů, vyměnit jednu dvě fotky, posunout obsah apod.).

Tuto volbu vyberte, pokud máte jen logo anebo texty, které chcete tisknout, ale nemáte grafika nebo čas na přípravu tiskových dat. Uvedené ceny platí, pokud máte logo v křivkách (PDF, CDR, AI, EPS atd.) a texty např. ve Wordu a chcete jednodušší sazbu (bez efektů, retuší apod.). V případě loga ve formě rastrového obrázku (bitmapy) může být cena za grafické práce vyšší (nutnost vektorizace)

Tuto volbu vyberte, pokud chcete vytvořit nový kreativní grafický návrh - po objednání Vás bude kontaktovat náš grafik, se kterým proberete Vaše požadavky na výslednou podobu. Konečnou cenu ovlivňuje kvalita dodaných podkladů, jejich zpracování a množství provedených korektur - po předání podkladů a diskusi s grafikem upřesníme případnou změnu ceny, kterou nejprve schválíte.

Doplňující informace

Upřesněte jakékoliv informace, které jsou pro kalkulaci, výrobu a dodávku důležité (doplnění parametrů, termín, způsob dodání, rozpočet, podklady, grafika atd.)

Nápověda

Jak to funguje ?

Pošlete nám parametry požadovaného výrobku a kontakt  > pošleme vám cenovou nabídku pro snadné rozhodnutí.

Kdy dostanu odpověď ?

Na více jak 90 % poptávek odpovídáme do 24 hodin v pracovních dnech, složitější a zakázková výroba může vyjímečně trvat 2-3 dny.

Co vše musím vyplnit ?

Záleží na vás - čím více informací však vyplníte, tím rychleji vám nabídneme cenu a vyřídíme zakázku (jinak může být zdrženo dotazováním se na údaje).

Mohu někde sledovat stav zadané poptávky?

Před odesláním poptávky se přihlašte / zaregistrujte. Poptávku poté můžete sledovat v zákaznickém centru v sekci poptávky.

Jak a kde mám nahrát výrobní podklady ?

Podklady lze nahrát vždy až po odeslání poptávky (v posledním kroku) - nyní nejsou podklady potřeba.