On-line poptávka modifikace kalendářů z katalogu

  1. Výběr formuláře
  2. Zadání parametrů
  3. Vaše údaje
  4. Rekapitulace a uložení
  5. Odeslání podkladů

Katalogový kalendář k modifikaci

Vybrat kalendář pro zakázkové úpravy - vyberete v katalogu kalendář, zobrazte si jeho detail a v záložce ZAKÁZKOVÉ ÚPRAVY klikněte na tlačítko POPTÁVKA ZAKÁZKOVÉ ÚPRAVY. Nemáte-li čas a chcete vhodný kalendář z katalogu doporučit, popište nám jej v poznámce.

Pokud chcete vytisknout kalendář přesně na míru a nechcete vycházet z žádného katalogového kalendáře, přejdete na poptávku tisku kalendářů na míru.

Druh kalendáře

Vyberte požadovaný TYP kalendáře

Zaškrtněte, pokud chcete kalendáře dotisknout standardním sítotiskem

Vyberte požadovanou BAREVNOST POTISKU na kalendáře

Individuální úpravy kalendáře

Upřesněte kolik nebo jakých fotek chcete vyměnit za vlastní

Upřesněte jaký typ změny kalendária chcete provést (nebo popište v poznámce)

Upřesněte kolik reklamních listů a na jaké pozice je chcete vložit

Upřesněte jakou barvu kroužkové spirály chcete

Obal a balení kalendáře

Vyberte jaký typ krabice chcete použít

Vyberte, zda a jak chcete krabici potisknout

Počet kusů

Zadejte požadovaný POČET KUSŮ - můžete také zadat VÍCE POČTŮ či popsat série pro kalkulaci všech variant

DTP - podklady a grafika

Vyberte v jaké formě máte podklady a jaké potřebujete grafické práce. Přesnou cenu Vám budeme schopni sdělit po dodání podkladů či tiskových dat (podklady lze nahrát v posledním kroku):

Tuto volbu vyberte, pokud umíte připravit správná výrobní tisková PDF dle našeho DTP manuálu nebo dodáte dle DTP manuálu hotové grafické podklady ve velikosti 1:1 ke skutečnosti, v křivkách a ve správné barevnosti dle technologie potisku (Pantone/CMYK). Platí pouze pro formáty: PDF, AI, CDR, EPS, PS

Tuto volbu vyberte, pokud máte podklady připravené v tiskové podobě, ale neodpovídají přesně DTP manuálu (je potřeba opravit např. barevnost, formát, spady apod.) nebo pokud potřebujete provést drobnou opravu v grafice (např. změnit pár textů, vyměnit jednu dvě fotky, posunout obsah apod.).

Tuto volbu vyberte, pokud máte jen logo anebo texty, které chcete tisknout, ale nemáte grafika nebo čas na přípravu tiskových dat. Uvedené ceny platí, pokud máte logo v křivkách (PDF, CDR, AI, EPS atd.) a texty např. ve Wordu a chcete jednodušší sazbu (bez efektů, retuší apod.). V případě loga ve formě rastrového obrázku (bitmapy) může být cena za grafické práce vyšší (nutnost vektorizace)

Tuto volbu vyberte, pokud chcete vytvořit nový kreativní grafický návrh - po objednání Vás bude kontaktovat náš grafik, se kterým proberete Vaše požadavky na výslednou podobu. Konečnou cenu ovlivňuje kvalita dodaných podkladů, jejich zpracování a množství provedených korektur - po předání podkladů a diskusi s grafikem upřesníme případnou změnu ceny, kterou nejprve schválíte.

Doplňující informace

Upřesněte jakékoliv informace, které jsou pro kalkulaci, výrobu a dodávku důležité (doplnění parametrů, termín, způsob dodání, rozpočet, podklady, grafika atd.)

Nápověda

Jak to funguje ?

Pošlete nám parametry požadovaného výrobku a kontakt  > pošleme vám cenovou nabídku pro snadné rozhodnutí.

Kdy dostanu odpověď ?

Na více jak 90 % poptávek odpovídáme do 24 hodin v pracovních dnech, složitější a zakázková výroba může vyjímečně trvat 2-3 dny.

Co vše musím vyplnit ?

Záleží na vás - čím více informací však vyplníte, tím rychleji vám nabídneme cenu a vyřídíme zakázku (jinak může být zdrženo dotazováním se na údaje).

Mohu někde sledovat stav zadané poptávky?

Před odesláním poptávky se přihlašte / zaregistrujte. Poptávku poté můžete sledovat v zákaznickém centru v sekci poptávky.

Jak a kde mám nahrát výrobní podklady ?

Podklady lze nahrát vždy až po odeslání poptávky (v posledním kroku) - nyní nejsou podklady potřeba.