Expres dodání: dárkové balíčky s jídlem
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

On-line poptávka kreativního grafického návrhu

  1. Výběr formuláře
  2. Zadání parametrů
  3. Vaše údaje
  4. Rekapitulace a uložení
  5. Odeslání podkladů

Parametry produktu

Vyberte pro jaký DRUH PRODUKTU chcete vytvořit grafický návrh (leták, vizitka, desky s chlopněmi, katalog apod.)

Upřesněte jaký je finální FORMÁT a PROVEDENÍ produktu (rozměry v mm, počet lomů, z kolika stran je grafika, jaký je počet stran u katalogů apod.) + v jakých BARVÁCH bude produkt vyráběn (plnoberevný CMYK ofset/digitisk, přímé PANTONE barvy, černobílé provedení atd.) + jaké jsou další ÚPRAVY produkty (např. laminace, parciální lak, děrování apod.)

Požadavky na kreativní návrh

Upřesněte, o čem chcete INFORMOVAT a jaká je HLAVNÍ MYŠLENKA či ÚČEL daného produktu (propagace produktu/firmy, akční nabídka, otevírá se nová prodejna, změna adresy atd.). Pokud je produkt součást nějakého balíku dalších materiálů, upřesněte jakých a jejich provedení (po odeslání poptávky můžete online uploadovat náhled či další podklady)

Upřesněte, CO SE VÁM LÍBÍ, v jakém STYLU či BARVÁCH chcete produkt navrhnout. Můžete uvést např. také odkazy na stránky či jiné materiály, které se Vám líbí, případně po odeslání poptávky můžete online uploadovat podklady a náhledy pro ilustraci

Podklady pro návrh

Zaškrtněte, pokud máte hotové logo, se kterým chcete design sladit (jinak budeme počítat, že logo není součástí a design není potřeba sladit)

Zaškrtněte, pokud máte hotový grafický manuál (Corporate Identity), se kterým je potřeba design sladit (jinak budeme vycházet pouze z vaší představy bez dalších omezení)

Zaškrtněte, pokud máte jasně dané popisy, slogany a další texty a jejich umístění, které chcete v grafice použít (jinak budeme počítat s dodáním pouze základních textů, které mohou grafici jakkoliv umístit)

Zaškrtněte, pokud máte vybrané vhodné fotky v dostatečné kvalitě, které chcete v návrhu použít a není třeba hledat a kupovat jiné fotky (jinak by bylo nutné koupit fotky nebo vytvořit design bez fotek)

Zaškrtněte, pokud nemáte vlastní fotky a chcete vybrat z fotobank vhodné ilustrační fotky (nebo nějaké fotky máte a zároveň chcete do grafiky využít imageové fotky), které by se zakoupili až následně po finálním schválení grafiky

Termín

Upřesněte, zda potřebujete grafiku dokončit do určitého termínu

Doplňující informace

Upřesněte jakékoliv informace, které jsou pro kalkulaci, výrobu a dodávku důležité (doplnění parametrů, termín, způsob dodání, rozpočet, podklady, grafika atd.)

Nápověda

Jak to funguje ?

Pošlete nám parametry požadovaného výrobku a kontakt  > pošleme vám cenovou nabídku pro snadné rozhodnutí.

Kdy dostanu odpověď ?

Na více jak 90 % poptávek odpovídáme do 24 hodin v pracovních dnech, složitější a zakázková výroba může vyjímečně trvat 2-3 dny.

Co vše musím vyplnit ?

Záleží na vás - čím více informací však vyplníte, tím rychleji vám nabídneme cenu a vyřídíme zakázku (jinak může být zdrženo dotazováním se na údaje).

Mohu někde sledovat stav zadané poptávky?

Před odesláním poptávky se přihlašte / zaregistrujte. Poptávku poté můžete sledovat v zákaznickém centru v sekci poptávky.

Jak a kde mám nahrát výrobní podklady ?

Podklady lze nahrát vždy až po odeslání poptávky (v posledním kroku) - nyní nejsou podklady potřeba.