On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

iNETPrint.cz – jednička v on-line prodeji reklamních předmětů

Společnost iNET Solutions s.r.o vznikla v roce 2003. Jsme jedni z největších dodavatelů reklamních předmětů v České republice a jedničkou v jejich on-line prodeji.

Pod značkou iNETPrint.cz nabízíme nejširší nabídku reklamního sortimentu na jednom místě. Našim zákazníkům dodáváme běžné reklamní předměty i produkty vyrobené zcela na míru.

Neustále hledáme způsoby, jak věci zjednodušit a zdokonalit, abychom zákazníkům poskytli více pohodlí, usnadnili práci a ušetřili čas. Přináším nové a revoluční způsoby, které byly až dosud v tomto odvětví nemyslitelné. Jako první v České republice jsme přišli s on-line kalkulátory, které jsou schopné pracovat s několika variantami zadání a vypočítají konečnou částku včetně potisku a množstevních slev.

My z iNETPrintu

Máme profesionální tým odborníků s vynikající znalostí sortimentu a technologií výroby. Vybudovali jsme velmi širokou síť dodavatelů a partnerských výrob v ČR i v zahraničí. To nám spolu s ověřenými procesy pro výrobu, logistiku a důslednou kontrolu kvality umožňuje realizovat i náročné objednávky ve vysokých objemech a dodávat je v domluvených termínech a požadované kvalitě.

Sledujeme nejnovější trendy a inovace ve světě reklamních předmětů a přinášíme je jako jedni z prvních našim klientům. Věříme v dlouhodobou spolupráci s našimi zákazníky a společně přinášíme řešení, která jsou inovativní, inspirativní a úspěšná.

Za dobu existence jsme odbavili téměř 80 tisíc objednávek pro 32 tisíc zákazníků. V roce 2019 jsme dosáhli obratu 100 miliónů Kč.

Jsme členy POPAI a významnými certifikovanými partnery předních dodavatelů reklamních předmětů z celého světa. Jsme ryze českou společností bez majetkové účasti zahraničních subjektů.

Vedení iNETPrint.cz

Operations Manager Jitka Fulemová

Jitka Fulemová
Operations Manager
fulemova@inetprint.cz

Head of Sales Ladislav Bodyn

Ladislav Bodyn
Head of Sales
ladislav.bodyn@inetprint.cz

Marketingový ředitel Pavel Durdil

Pavel Durdil
Head of Marketing
durdil@inetprint.cz

Head of Graphic Designers Ctibor Svoboda

Ctibor Svoboda
Project Manager
svoboda@inetprint.cz