On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

O nás - naše vize a poslání

V iNETPrintu už od roku 2004 měníme zaběhnuté pořádky v on-line nakupování reklamního zboží. Začali jsme převratným webovým konfigurátorem vizitek a nyní svým klientům nabízíme širokou škálu reklamního zboží a neomezujeme se pouze na český trh. V roce 2012 jsme s vybraným sortimentem úspěšně pronikli také na trh německý.

Přestože jsme rostli a rozšiřovali jsme záběr nabízených produktů a služeb, udrželi jsme naši vizi jednoduchého objednávání propagačních materiálů. Neustále hledáme způsoby, jak věci zjednodušit a zdokonalit, abychom zákazníkům poskytli více pohodlí, usnadnili práci a ušetřili čas.

Díky unikátním on-line kalkulátorům si během okamžiku sami zjistíte přesnou cenu plánované objednávky a velké množstevní slevy uleví i vašim rozpočtům. Využít můžete také webové konfigurátory a vytvořit si například diář či kalendář úplně od nuly. Nemusíte přitom opustit pohodlí vlastní kanceláře. Díky široké síti dodavatelů a partnerů obdržíte hotovou zakázku v nezvykle krátkém čase a s vynaložením minimálního úsilí.

Pečlivě sledujeme vývoj trhu i s mezinárodním přesahem a průběžně inovujeme systémy, rozšiřujeme nabídku sortimentu a proškolujeme obchodní tým v nejnovějších technologiích i v aktivním zákaznickém přístupu.

O vaše zakázky se stará tým profesionálů se společnou zkušeností přesahující 200 let.

Tým iNETPrint.cz vám poradí s výběrem, pomůže připravit a zhotoví:

  • reklamní textil s potiskem i výšivkou
  • stovky druhů reklamních předmětů
  • letáky, plakáty, vizitky, samolepky a další tiskoviny
  • kalendáře a diáře na míru
  • 2D a 3D USB z vašich podkladů
  • igelitové a papírové tašky

Vše dle vašeho přání.

Vyberte si JEDNODUŠE ON-LINE.