Dárky na firemní Vánoce 2022
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004
Hledáme nákupčí

Více než 17 let se věnujeme on-line prodeji reklamních předmětů a jsme v tom jednička. Dokážeme on-line vyřešit to, co si jiní ani neuměli představit. To nám však nestačí a chceme zákazníkům přinášet další novinky a služby, které jim nákup reklamních předmětů nejen usnadní, ale i zpříjemní.

Kvalitní nákupní tým je důležitou součástí naší společnosti. Bez něj nejsme schopni dotáhnout požadavky klientů do reálné podoby a bez jeho perfektní práce není na konci obchodního vztahu nadšený zákazník, který se na nás s důvěrou a rád opakovaně obrací. Proto je pro nás správný výběr kolegů do nákupního týmu opravdu důležitý.

Jaký(á) bys měl(a) být:

Ideálně dokonalý(á) :-) Pokud nebudeš, nevadí. Ani my nejsme. Aby nám to ale klapalo, měli bychom být alespoň pracovně naladěni na stejnou notu.

Je důležité, abys byl(a) pečlivý(á) a samostatný(á), schopný(á) organizovat vlastní práci, učenlivý(á) a otevřený(á) dobře míněným radám zkušenějších kolegů. Očekáváme od tebe vstřícný a pozitivní přístup k obchodním partnerům i kolegům ve firmě. Potřebujeme člověka, který se nezalekne velkého náporu práce v sezóně a zvládne ji bez zbytečného stresu a emocí.

Čemu se u nás budeš věnovat:

  • Získávání vhodných podkladů pro výrobu a následné zajištění vizualizace ve spolupráci s grafickým oddělením
  • Komunikaci s výrobními partnery (převážně ČR a EU), zadávání objednávek do výroby, hlídání termínů dodání a případně řešení reklamací s dodavateli
  • Podpoře obchodního oddělení (zejména v technologických možnostech výroby) a přípravě podkladů pro zpracování cenových nabídek
  • Udržování produktové databáze - zpracování dodavatelských dat pro následný import do naší databáze

Pro tuto práci budeš potřebovat:

  • Orientaci v oblasti reklamního textilu a reklamních dárků
  • Znalost tiskových technologií
  • Schopnost komunikovat v angličtině, písemná i ústní forma
  • Znalost MS Office, především MS Excel (vzorce a práce s tabulkami)

Co Ti nabízíme my:

Prostor pro seberealizaci v dynamické a neustále se rozvíjející společnosti. Vítáme nápady, nadšení a kreativitu. Víme, že firma neporoste, pokud neporostou i naši lidé. Proto podporujeme osobní rozvoj a vzdělávání. Ve firmě probíhají jazykové kurzy a školení profesních dovedností.

V rámci zaměstnaneckého programu získáš až 5 týdnů dovolené a až 6 sick days. Naši zaměstnanci dostávají příspěvky na sport/wellness/kulturu a pro sportovce nabízíme i Multisport kartu.

Když to situace dovoluje, rádi se potkáváme i mimo práci. Pořádáme firemní snídaně, sportovní odpoledne, jezdíme na teambuldingy a tradiční je i vánoční večírek.

Termín nástupu: možný IHNED!

Ještě pořád jsi nepřestal číst a naše nabídka ti přijde zajímavá? Jestli tedy máš i ty nám co nabídnout, pošli CV a motivační dopis na fulemova@inetprint.cz.

Těšíme se na tebe!

Zpět do přehledu pracovních pozic