On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Kariéra v iNETPrint.cz

NÁKUPČÍ

16 let se věnujeme on-line prodeji reklamních předmětů a jsme v tom jednička. Dokážeme on-line vyřešit to, co si jiní ani neuměli představit. Chceme zákazníkům neustále přinášet nové věci - jak nástroje, tak i zajímavé produkty… kupodivu nám nedochází nápady, ale nedostává se nám kapacity pro realizaci.

Nákupčí

Kvalitní nákupní tým je důležitou součástí naší společnosti. Bez něj nejsme schopni dotáhnout požadavky klientů do reálné podoby a bez jeho perfektní práce není na konci obchodního vztahu nadšený zákazník, který se na nás s důvěrou a rád opakovaně obrací. Proto je pro nás správný výběr kolegů do nákupního týmu opravdu důležitý.

Jaký bys měl být:

Ideálně dokonalý :-) Pokud nebudeš, nevadí. Ani my nejsme. Aby nám to ale klapalo, měli bychom být alespoň pracovně naladěni na stejnou notu.

Je důležité, abys byl pečlivý a samostatný, schopný organizovat vlastní práci, učenlivý a otevřený dobře míněným radám zkušenějších kolegů. Očekáváme od tebe vstřícný a pozitivní přístup k obchodním partnerům i kolegům ve firmě. Potřebujeme člověka, který se nezalekne velkého náporu práce v sezóně a zvládne ji bez zbytečného stresu a emocí.

Čemu se u nás budeš věnovat:

  • Získávání vhodných podkladů pro výrobu a následné zajištění vizualizace ve spolupráci s grafickým oddělením
  • Komunikací s výrobními partnery (převážně ČR a EU), zadávání objednávek do výroby, hlídáním termínů dodání a případně řešením reklamací s dodavateli
  • Podporou obchodnímu oddělení (zejména v technologických možnostech výroby) a příprava podkladů pro zpracování cenových nabídek
  • Podílet se nad udržováním produktové databáze - zpracováním dodavatelských dat pro následný import do naší databáze

Pro tuto práci budeš potřebovat:

  • Orientaci v oblasti reklamního textilu a reklamních dárků
  • Znalost tiskových technologií
  • Schopnost komunikovat v angličtině, písemná i ústní forma
  • Znalost MS Office, především MS Excel (vzorce a práce s tabulkami)

Upřednostňujeme uchazeče se zkušenostmi na obdobné pozici.

Co Ti nabízíme my:

Prostor pro seberealizaci v dynamické a neustále se rozvíjející společnosti. Vítáme nápady, nadšení a kreativitu. Víme, že firma neporoste, pokud neporostou i naši lidé. Proto podporujeme osobní rozvoj a vzdělávání. Ve firmě probíhají jazykové kurzy a školení profesních dovedností.

V rámci zaměstnaneckého programu získáš až 5 týdnů dovolené a až 6 sick days. Naši zaměstnanci dostávají příspěvky na sport/wellness/kulturu a pro sportovce nabízíme i Multisport kartu.

Když to situace dovoluje, rádi se potkáváme i mimo práci. Pořádáme firemní snídaně, sportovní odpoledne, jezdíme na teambuldingy a tradiční je i vánoční večírek.

Termín nástupu: možný IHNED!

Ještě pořád jsi nepřestal číst a naše nabídka ti přijde zajímavá? Jestli tedy máš i ty nám co nabídnout, pošli CV a motivační dopis na fulemova@inetprint.cz.

Těšíme se na tebe!

Zpět do přehledu pracovních pozic