On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Kariéra v iNETPrint.cz

SENIOR PRODUCT DATA MANAGER

iNETPrint.cz v kostce

16 let se věnujeme on-line prodeji reklamních předmětů a jsme v tom jednička. Dokážeme on-line vyřešit to, co si jiní ani neuměli představit. Chceme zákazníkům neustále přinášet nové věci - jak nástroje, tak i zajímavé produkty… kupodivu nám nedochází nápady, ale nedostává se nám kapacity pro realizaci.

V současné době stojíme na začátku nové éry iNETPrintu, kdy vyvíjíme nový web. Moc se těšíme, až ho budeme mít, neboť se nám otevřou nové možnosti pro realizaci našich plánů a nápadů, kterých máme víc než dost. K tomu, aby se nám to povedlo co nejdříve a aby byl co nejlepší, potřebujeme možná právě tebe. Člověka, který bude zastřešovat správu produktů - získávání správných dat a jejich správnou prezentaci na našem webu.

Čím se u nás budeš zabývat?

  • Budeš komunikovat s dodavateli s cílem získat správná data a informace o zboží, technologiích a cenách
  • Musíš být schopen pochopit strukturu dat každého dodavatele, vazby na technologie a pravidla pro tvorbu cen
  • U nových dodavatelů budeš zodpovědný za získání dat v požadované struktuře a rozsahu, nebo za získání všech potřebných informací pro jejich vytvoření
  • Samozřejmá je i následná kontrola správnosti zobrazení všech nových dat po jejich implementaci
  • Převezmeš část projektu vývoje naší nové on-line platformy, v rámci kterého budeš úzce spolupracovat s vývojem a vytvářet zadání pro implementaci dat do e-shopu a do nástroje pro tvorbu cenových nabídek (kalkulace).
  • Budeš monitorovat změny v dodavatelských datech a vytvářet zadání pro správce sortimentu a/nebo změnové požadavky pro vývoj

Jaký bys měl být?

Tato pozice je hodně o datech a jejich pochopení, takže analytické myšlení je základ. Budeš komunikovat s dodavateli, takže vyjednávání a schopnost jasně formulovat požadavky na to, co potřebujeme, budou tvým každodenním chlebem. Potřebujeme člověka, který je schopen pracovat strukturovaně s informacemi a umí uvažovat v souvislostech. Současně předpokládáme, že se bude produktový tým rozrůstat a od tebe očekáváme, že si ho vybuduješ a budeš následně vést. Musí tě tedy bavit i práce s lidmi a jejich motivování.

Co bys měl umět?

Bez velmi dobré znalosti MS Excel na úrovni složitějších vzorců a práce s obsáhlými tabulkami to nepůjde, to je základ. Důležité je, abys měl povědomí o tom, jak e-shopy fungují, a ideálně i praktické zkušenosti se správou produktů a jakýchkoli produktových dat. Pokud se navíc jedná o správu dat v e-shopu, tak je to naprosto ideální. Na této pozici využiješ i případné zkušenosti z nákupu.

Velká část našich dodavatelů působí v rámci EU i mimo ni, proto se neobejdeš bez dobré znalosti angličtiny na komunikační i písemné úrovni. Čeština je ale také důležitá a oceníme zkušenosti se psaním textů a znalost, jak má dobrý popis produktu vypadat.

Vzhledem k našemu oboru uvítáme tvou orientaci v oblasti reklamního zboží a technologiích tzv. brandingu.

Co ti můžeme nabídnout?

Prostor pro seberealizaci v dynamické a neustále se rozvíjející společnosti. Vítáme nápady, nadšení a kreativitu. Víme, že firma neporoste, pokud neporostou i naši lidé. Proto podporujeme osobní rozvoj a vzdělávání. Ve firmě probíhají jazykové kurzy a školení profesních dovedností.

V rámci zaměstnaneckého programu získáš až 5 týdnů dovolené a až 6 sick days. Naši zaměstnanci dostávají příspěvky na sport/wellness/kulturu a pro sportovce nabízíme i Multisport kartu.

Když to situace dovoluje, rádi se potkáváme i mimo práci. Pořádáme firemní snídaně, sportovní odpoledne, jezdíme na teambuldingy a tradiční je i vánoční večírek.

Nástup je možný IHNED

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete e-mailem
životopis na adresu fulemova@inetprint.cz

Zpět do přehledu pracovních pozic