On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Kariéra v iNETPrint.cz

PRODUCT DATA SPECIALIST

Chceme být nejlepší v tom, co děláme, proto se už nemůžeme dočkat, až mezi sebou přivítáme nového kolegu, který nejen že nám pomůže udržovat informace v našem e-shopu aktuální a správné, ale umožní nám i rychlejší zavádění nových produktů či služeb.

Čím se u nás budeš zabývat?

Jaký bys měl být?

Ideálně dokonalý. 😃 Ale pokud nebudeš, tak nevadí. Ani my nejsme. Ale aby nám to klapalo, měli bychom alespoň pracovně být naladěni na stejnou strunu. Je důležité, abys měl rád práci s obsáhlými datovými soubory. Měl bys být pečlivý a systematický, schopný organizovat vlastní práci, učenlivý a otevřený dobře míněným radám zkušenějších kolegů. Očekáváme od tebe vstřícný a pozitivní přístup k obchodním partnerům i kolegům ve firmě. Potřebujeme člověka, který se nezalekne velkého náporu práce a zvládne ji bez zbytečného stresu a emocí.

Co bys měl umět?

Bez velmi dobré znalosti MS Excel na úrovni složitějších vzorců a práce s obsáhlými tabulkami to nepůjde. To je základ. Důležité je, abys měl povědomí o tom, jak e-shopy fungují, a ideálně i praktické zkušenosti se správou produktů a produktových dat v nich. Abys věděl, co je to například SKU nebo XML feed a velkou výhodou budou tvé zkušenosti s transformací dat (ETL konvertory) a s nástroji pro správu produktových informací (PIM).

Velká část našich dodavatelů působí v rámci EU i mimo ni, proto se neobejdeš bez dobré znalosti angličtiny na komunikační i písemné úrovni. Čeština je ale také důležitá a oceníme zkušenosti se psaním textů a znalost, jak má dobrý popis produktu vypadat.

Vzhledem k našemu oboru uvítáme tvou orientaci v oblasti reklamního zboží a technologiích tzv. brandingu.

Co ti můžeme nabídnout?

Pracujeme v příjemném neformálním prostředí v blízkosti krásného lesoparku u Hostivařské přehrady. V okolí je několik možností, kam zajít na oběd, na procházku či za sportem. Nemáme open-space a místnosti jsou klimatizované. Rádi se potkáváme nejenom při práci. Pořádáme firemní snídaně, sportovní odpoledne, jezdíme na teambuldingy a tradiční je i vánoční večírek (tedy letos se pravděpodobně díky okolnostem tradice přeruší).

Víme, že firma neporoste, pokud neporostou i naši lidé. Proto podporujeme osobní rozvoj a vzdělávání. Ve firmě probíhají jazykové kurzy a školení profesních dovedností.

V rámci zaměstnaneckého programu získáš až 5 týdnů dovolené a až 6 sick days. Postupně ti budeme navyšovat základní mzdu, naši zaměstnanci dostávají příspěvky na zdraví/wellness/kulturu a pro sportovce nabízíme i Multisport kartu.

Nástup je možný IHNED

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete e-mailem
životopis na adresu fulemova@inetprint.cz

Zpět do přehledu pracovních pozic