Skladník / Skladový operátor (Brigáda)

Kariéra v iNETPrint.cz

Společnost iNET Solutions s.r.o. se zabývá prodejem a výrobou celé šíře reklamního zboží a prezentačních materiálů pro firmy. Na sezónu 2019 hledáme výpomoc do skladu.

Náplň práce

  • Příjem a kontrola zboží
  • Přebalení a kompletace objednávek
  • Příprava objednávek k expedici a balení
  • Etiketování, práce s ručním skenerem
  • Archivace dokumentů

Požadujeme

  • Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • Organizační schopnosti
  • Základní uživatelskou znalost PC
  • Aktivní přístup k práci

Pracovní doba

  • 2-3 dny v týdnu cca 4 hodiny během dopoledne a přes oběd (např. od 10 do 14 hod.)
  • Délka brigády 2 měsíce – říjen a listopad
  • Vhodné i pro studenty
  • Jsme schopni dny přizpůsobit Vašim možnostem

Nástup: ŘÍJEN 2019 (délka brigády: 2 měsíce)

Mzda: hodinově, sazba 120 Kč/hod.

Pracoviště: Hostivařská 92/6, Praha 10 - Hostivař, 102 00

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete e-mailem
životopis na adresu fulemova@inetprint.cz