Produkční / Koordinátor výroby

Kariéra v iNETPrint.cz

iNETPrint.cz v kostce

15 let se věnujeme on-line prodeji reklamních předmětů a jsme v tom jednička. Dokážeme on-line vyřešit to, co si jiní ani neuměli představit. To nám však nestačí a chceme zákazníkům přinášet další novinky, které jim nákup reklamních předmětů nejen usnadní, ale i zpříjemní.

Kvalitní produkční tým je srdcem naší společnosti. Bez něj nejsme schopni dotáhnout požadavky klientů do reálné podoby a bez jeho perfektní práce není na konci obchodního vztahu nadšený zákazník, který se na nás s důvěrou a rád opakovaně obrací. Proto je pro nás správný výběr kolegů do produkčního týmu opravdu důležitý.

Jaký/á bys měl/a být

Ideálně dokonalý/á :-) Pokud nebudeš, nevadí. Ani my nejsme. Ale aby nám to klapalo, měli bychom být alespoň pracovně naladěni na stejnou notu.

Za nejdůležitější pro práci obecně v naší společnosti považujeme přístup orientovaný na potřeby zákazníka. Tím je myšlena schopnost vcítit se do situace klienta, umět mu naslouchat, ptát se a identifikovat skutečnou potřebu zákazníka a samozřejmě schopnost navrhnout mu v daném momentě to nejvhodnější řešení. Měl/a bys tedy být komunikativní a měl/a bys mít kultivovaný písemný i verbální projev.

V souladu s naším posláním očekáváme i kladný vztah k moderním technologiím a dobrou znalost práce s MS Office. Je důležité, abys byl/a pečlivý/á a samostatný/á, schopný/á organizovat vlastní práci, učenlivý/á a otevřený/á dobře míněným radám zkušenějších kolegů. Potřebujeme člověka, který se nezalekne velkého náporu práce a zvládne ji bez zbytečného stresu a emocí.

Co bude tvou náplní práce

  • Získávání vhodných podkladů od klientů a následné zajištění vizualizace ve spolupráci s grafickým oddělením
  • Komunikace s výrobními partnery, zadávání objednávek do výroby, dohled nad termíny a kontrola objednávek před předáním zákazníkovi
  • Podpora obchodnímu oddělení v technologické oblasti a příprava podkladů pro zpracování cenových nabídek

Tvojí výhodou jsou

  • Orientace v oblasti reklamního textilu a reklamních dárků, znalost tiskových technologií
  • Schopnost komunikovat v angličtině, zejména písemně

Co ti nabízíme my

Pracujeme v příjemném neformálním prostředí v blízkosti krásného lesoparku u Hostivařské přehrady. V okolí je několik možností, kam zajít na oběd, na procházku či za sportem. Nemáme open-space a místnosti jsou klimatizované. Rádi se potkáváme nejenom při práci. Pořádáme firemní snídaně, sportovní odpoledne, jezdíme na teambuldingy a tradiční je i vánoční večírek.

Víme, že firma neporoste, pokud neporostou i naši lidé. Proto podporujeme osobní rozvoj a vzdělávání. Ve firmě probíhají jazykové kurzy a školení profesních dovedností. V rámci zaměstnaneckého programu získáš až 5 týdnů dovolené a až 6 sick days. Postupně ti budeme navyšovat základní mzdu, naši zaměstnanci dostávají příspěvky na zdraví/wellness/kulturu a pro sportovce nabízíme i Multisport kartu.

Svoboda a zodpovědnost jsou pro nás důležité. Máme flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova.

Nástup: možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete e-mailem
životopis na adresu fulemova@inetprint.cz

Zpět do přehledu pracovních pozic