POSILUJEME
tým nákupčích

iNETPrint.cz v kostce

15 let se věnujeme on-line prodeji reklamních předmětů a jsme v tom jednička. Dokážeme on-line vyřešit to, co si jiní ani neuměli představit. Chceme zákazníkům neustále přinášet nové věci - jak nástroje, tak i zajímavé produkty… kupodivu nám nedochází nápady, ale nedostává se nám kapacity pro realizaci.

Proto hledáme šikovného a zkušeného nákupčího, který nám pomůže zvládnout narůstající množství poptávek z obchodního oddělení a zároveň zajistit perfektní a hladkou realizaci objednávek.

Čím se u nás budeš moci zabývat?

 • Vyhledávat a jednat s dodavateli, vyhodnocovat nabídky, zpracovávat nákupní objednávky
 • Vyhledávat novinky a trendy na českém i zahraničním trhu
 • Zpracovávat samostatné projekty v rámci plnění strategického plánu
 • Navštěvovat veletrhy a dodavatele v Evropě a v Číně
 • Monitorovat kvalitu dodávek a dodavatelský servis
 • Provádět průzkumy trhu a konkurence
 • Vytvářet, aktualizovat a udržovat dodavatelskou databázi a ceníky

Jaký bys měl být?

Ideálně dokonalý. Ale pokud nebudeš, tak nevadí. Ani my nejsme. Ale aby nám to klapalo, měli bychom alespoň pracovně být naladěni na stejnou strunu.
Je důležité, abys byl pečlivý a samostatný, schopný organizovat vlastní práci, učenlivý a otevřený dobře míněným radám zkušenějších kolegů.
Očekáváme od tebe vstřícný a pozitivní přístup k obchodním partnerům i kolegům ve firmě. Potřebujeme člověka, který se nezalekne velkého náporu práce v sezóně a zvládne ji bez zbytečného stresu a emocí.

Co bys měl umět?

 • Jako člověk na seniorské pozici bys měl mít praktické osobní zkušenosti s mezinárodním obchodem, zvláště s importem zboží z Asie, a ideálně i s kompletní realizací od zadání do výroby, přes sledování a kontrolu, po expedici a dokončení importu v rámci EU/ČR.
  Využiješ i znalost platebních nástrojů + orientaci v kurzové problematice (ČNB, banky, finanční služby)
  .
 • Budeš potřebovat dobrou znalost angličtiny na komunikační i písemné úrovni (alespoň B2). Komunikace se zahraničními dodavateli bude tvůj denní chléb. A budeš si muset poradit i s „čínskou“ angličtinou.
 • Dále budeš potřebovat velmi dobrou znalost MS Office, především MS Excel (na úrovni složitějších vzorců a práce s velkými tabulkami).
 • Oceníme i zkušenosti s přípravou a realizací cenových průzkumůna trhu, jejich vyhodnocením a zpracováním.
 • Vzhledem k našemu oboru bude tvou velkou výhodou případná orientace v oblasti reklamního zboží a brandingu, popř. orientace ve výrobních a technologických postupech.

Co ti můžeme nabídnout?

Prostor pro seberealizaci v dynamické a neustále se rozvíjející společnosti. Vítáme nápady, nadšení a kreativitu. Naším posláním je umožnit zákazníkům řešit on-line dosud nemyslitelné věci a pro spolupráci je skutečně nadchnout. Můžeš se podílet na tvorbě inovativních on-line služeb a nástrojů, které mění způsob navrhování a objednávání reklamního zboží na míru.

Osobní rozvoj - víme, že firma neporoste, pokud neporostou i naši lidé. Proto budeme intenzivně podporovat tvůj osobní rozvoj a vzdělávání.

Cestování – navštívíš zahraniční veletrhy v Evropě i v Číně.

Finanční ohodnocení závisí na tvých znalostech, zkušenostech a schopnostech a pohybuje se od 35 do 45 tis. Kč a k tomu projektové odměny 5 až 20 tis. Kč v závislosti na obtížnosti projektu.

V rámci zaměstnaneckého programu získáš až 5 týdnů dovolené a až 6 dnů sick day. Postupné ti budeme navyšovat základní mzdu, přidáme ti benefitní kartu na sport/wellness/kulturu či Multisport kartu.

Pracujeme v příjemném neformálním prostředí v blízkosti krásného lesoparku u Hostivařské přehrady. V okolí je několik možností, kam zajít na oběd, na procházku či za sportem. Nemáme open-space a místnosti jsou klimatizované. Rádi se potkáváme nejenom při práci. Pořádáme firemní snídaně,sportovní odpoledne, jezdíme na teambuldingy a tradiční je i vánoční večírek.

Nemáme píchačky, svoboda a zodpovědnost jsou pro nás důležitější. Máme flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova.

Nástup je možný ihned.

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete e-mailem
životopis na adresu fulemova@inetprint.cz

Zpět do přehledu pracovních pozic