On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004
Hledáme akvizičního obchodníka

Více než 17 let se věnujeme on-line prodeji reklamních předmětů a jsme v tom jednička. Dokážeme on-line vyřešit to, co si jiní ani neuměli představit. To nám však nestačí a chceme zákazníkům přinášet další novinky a služby, které jim nákup reklamních předmětů nejen usnadní, ale i zpříjemní. Ale svět on-line nám nestačí a důraz klademe i na silný obchodní tým.

AKVIZIČNÍ OBCHODNÍK - region jižní a západní Čechy

V minulém roce se nám podařilo vybudovat pevné základy úspěšného akvizičního týmu. Jeho úkolem je identifikovat a oslovit ty zákazníky, které k nám on-line nepřivede, odhalit jejich potřeby a nabídnout jim taková řešení, která je nadchnou a budou je motivovat s námi dlouhodobě spolupracovat. A abychom byli blíže i klientům z regionů vzdálenějších od Prahy, hledáme obchodníky pro jižní a západní Čechy.

  • Máš obchodování v krvi a jsi schopný zákazníka zaujmout a přesvědčit, proč má nakoupit právě u nás?
  • Jsi kreativní a baví tě hledat nové prodejní možnosti, které vedou k růstu firmy?
  • Jsi člověk, který dotahuje věci do konce a nenechá se jen tak něčím odradit?

Pokud sis 3x odpověděl ano, skvělé, vypadá to, že bychom si mohli rozumět. Neváhej číst dál.

Jaký bys měl být:

Ideálně dokonalý :-) Pokud nebudeš, nevadí. Ani my nejsme. Aby nám to ale klapalo, měli bychom být alespoň pracovně naladěni na stejnou notu.

Za nejdůležitější pro práci account managera považujeme obchodní cítění. Tím je myšlena schopnost vcítit se do situace klienta, umění naslouchat, ptát se a identifikovat skutečnou potřebu zákazníka a samozřejmě schopnost navrhnout mu v daném momentě to nejvhodnější řešení. Musíš být tedy komunikačně zdatný a měl bys mít kultivovaný písemný i verbální projev.

V souladu s naším posláním očekáváme kladný vztah k moderním technologiím a dobrou znalost práce s MS Office. Je důležité, abys byl samostatný, flexibilní a otevřený dobře míněným radám zkušenějších kolegů. Potřebujeme člověka, který se nezalekne velkého náporu práce a zvládne ji bez zbytečného stresu a emocí.

Tvojí výhodou jsou:

  • Zkušenosti s prodejem, ideálně s B2B byznysem (s jednáním s lidmi z marketingu, nákupu a HR)
  • Znalost oboru reklamních předmětů a reklamního textilu
  • Schopnost dorozumět se anglicky, kultivovaný projev v psané i ústní formě

Co Ti nabízíme my:

Prostor pro seberealizaci v dynamické a neustále se rozvíjející společnosti. Vítáme nápady, nadšení a kreativitu. Víme, že firma neporoste, pokud neporostou i naši lidé. Proto podporujeme osobní rozvoj a vzdělávání. Ve firmě probíhají jazykové kurzy a školení profesních dovedností.

V rámci zaměstnaneckého programu získáš až 5 týdnů dovolené a až 6 sick days. Naši zaměstnanci dostávají příspěvky na sport/wellness/kulturu a pro sportovce nabízíme i Multisport kartu.

Když to situace dovoluje, rádi se potkáváme i mimo práci. Pořádáme firemní snídaně, sportovní odpoledne, jezdíme na teambuldingy a tradiční je i vánoční večírek.

K dispozici budeš mít služební telefon, notebook a automobil i k soukromému užití.

Termín nástupu: možný IHNED!

Ještě pořád jsi nepřestal číst a naše nabídka ti přijde zajímavá? Jestli tedy máš i ty nám co nabídnout, pošli CV a motivační dopis na fulemova@inetprint.cz.

Těšíme se na tebe!

Zpět do přehledu pracovních pozic