On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Kariéra v iNETPrint.cz

Administrátor logistiky

16 let se věnujeme on-line prodeji reklamních předmětů a jsme v tom jednička. Dokážeme on-line vyřešit to, co si jiní ani neuměli představit. My ale chceme zákazníkům přinášet další nové věci - jak nástroje, tak i zajímavé produkty a díky tomu růst. To samozřejmě vyžaduje mít správné lidi na správném místě a v současné době bychom moc rádi uvítali toho pravého do logistiky.

Administrátor logistiky

Kvalitní tým logistiky je důležitou součástí naší společnosti. Bez perfektně sehraného týmu logistiky a jeho kvalitní práce není na konci obchodního vztahu nadšený zákazník, který se na nás s důvěrou a rád opakovaně obrací. Proto je pro nás správný výběr kolegy do tohoto týmu opravdu důležitý.

Jak si představujeme ideálního kandidáta?

Hledáme kolegu, který má rád, když se neustále něco děje. Dopravci přiváží objednané zboží a my už pro ně máme připravené zboží zkontrolované a připravené k expedici zákazníkovi nebo do výrob, kontrolují se objednávky před expedicí, řeší se případná nekvalita produktů a do toho přichází zákazník vyzvednout si svou objednávku.

Za nejdůležitější pro práci v naší společnosti obecně považujeme přístup orientovaný na potřeby zákazníka. Měl/a bys být komunikativní a měl/a bys mít kultivovaný písemný i verbální projev.

Je důležité, abys byl/a pečlivý/á a samostatný/á, schopný/á organizovat vlastní práci, učenlivý/á a otevřený/á dobře míněným radám zkušenějších kolegů. Potřebujeme člověka, který se nezalekne velkého náporu práce a zvládne ji bez zbytečného stresu a emocí.

Pro tuto práci není třeba speciálních počítačových dovedností, naprosto postačí běžná uživatelská znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, Outlook). Tvou výhodou je praxe v logistice alespoň 1 rok., případně zkušenost s prací ve skladu a se skladovým systémem

Co u nás budeš dělat?

  • Zajišťovat administrativní zpracování příjmu, kompletace a expedice zakázek
  • Organizovat a plánovat expedice, zajišťovat vystavení a zaslání faktur zákazníkům
  • Objednávat kurýrní přepravy a komunikovat s dopravci
  • Plánovat, organizovat a evidovat kontroly objednávek zadaných do systému
  • Komunikovat s klienty v souvislosti s dopravou či osobními odběry objednávek
  • Evidovat přepravy v administračním systému
  • Zodpovídat za finanční hotovost v pokladně, příjem a výdej hotovosti

Kromě věcí související s logistikou budeš mít na starosti nákup hygienických a drogistických potřeb pro potřeby společnosti, nákup administrativních a kuchyňských potřeb či logistických potřeb do skladu.

Co nabízíme?

Pracujeme v příjemných kancelářích v blízkosti krásného lesoparku u Hostivařské přehrady. V okolí je několik možností, kam zajít společně na oběd, na procházku či za sportem.

Nemáme open-space a místnosti jsou klimatizované. Rádi se potkáváme nejenom při práci, a když to situace dovolí, pořádáme firemní snídaně, sportovní odpoledne, jezdíme na teambuldingy a tradiční je i vánoční večírek.

V rámci zaměstnaneckého programu získáš až 5 týdnů dovolené a až 6 sick days. Mzda je navyšována v závislosti na tvém profesním růstu, naši zaměstnanci dostávají příspěvky na zdraví/wellness/kulturu a pro sportovce nabízíme i Multisport kartu.

Termín nástupu: IHNED

Těšíme se na tebe!

Zpět do přehledu pracovních pozic