On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

6 způsobů, jak se propagovat pomocí USB flash disků s potiskem za 1 Kč?

Potisk USB flash disků za 1 Kč

Nejlevnější způsob, jak dostat logo na reklamní předměty. Rychle a za příznivé ceny získáte originální reklamní předměty a zároveň praktické dárky pro obchodní partnery, zákazníky nebo spolupracovníky, pro veletrh, kongres nebo na tiskovou konferenci. Při objednávce 100ks máte potisk USB flash disků pouze za 1 Kč. Díky této nabídce se z USB flash disku stává předmět, který lze obrandovat VAŠÍM LOGEM za nejnižší možnou částku. Dle statistik má v průměru 700 zhlédnutí. To z něho dělá ve správném prostředí velmi efektivní marketingový nástroj.

1. UVÍTACÍ DÁREK PRO NOVÉHO ZAMĚSTNANCE

Přijímáte nového zaměstnance? Darujte mu firemní USB flash disk s potřebnou dokumentací o vaši firmě a pro start jeho pracovní pozice. Nejen že uděláte malou radost, ale zaměstnanec ho bude rád používat. Zároveň váš flash disk uvidí spousty dalších lidí z okolí zaměstnance. USB flash disk má 53% šanci že ho obdarovaný pošle dál když ho přestane využívat.

2. PŘEDÁNÍ DÁRKU POTENCIÁLNÍM KLIENTŮM

Máte šanci udělat první dojem a chcete zaujmout a navázat spolupráci? Darujte USB flash disk s vaším logem a nahraným portfoliem nebo reklamním sdělením k nahlédnutí. Zvýší to vaše šance na úspěch.

3. PŘEDÁNÍ DOKUMENTACE

Dokončili jste zakázku, stavbu rodinného domu a potřebujete předat dokumentaci v elektronické formě? Nebo předáváte dokumentaci studentům či v rámci neziskových organizací, apod.? USB flash disk je ideální. Předávejte dokumentaci v USB flash disku s vaším logem a ve vašich firemních barvách.

4. NA VELETRHU, SEMINÁŘÍCH

Hromadné akce jsou velkou příležitostí na získání klienta nebo obchodního partnera. Pořádáte přednášku, konferenci či školení a chcete materiály předat zúčastněným? USB je vhodná volba a při objednávce nad 100 ks získáte potisk za 1 kč. Při takové masové akci a nízké ceně za potisk uvidí vaše logo stovky lidí během krátkého časové úseku.

5. PROPAGACE SLUŽEB

Nahráním fotek ze svatby, portfolia, odvedené a dokončené práce, daňové přiznání, hudební či video nahrávky. To vše se může objevit na USB disku a se správným designem nebo logem bude skvěle fungovat.

6. PŘEDSTAVENÍ NOVÉHO PRODUKTU NEBO SLUŽBY

USB flash disk se dá využít i při představení nového produktu. Nahrajte kompletní materiály potřebné pro představení a darujte nebo rozešlete správným lidem.

Prohlédněte si USB flash disky s potiskem za 1 Kč

Rychlé USB 3.0 také s potiskem za 1Kč

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná