On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Mentolové bonbony na míru

To pravé osvěžení v tom pravém tvaru. Přesně tak, jak si budete přát. Nad tímto reklamním předmětem máte naprostou kontrolu. A navíc vám i vašim zákazníků bude skvěle chutnat.
Náhled
Náhled
Náhled

Buďte kreativní

Chutné a osvěžující mentolové bonbony jako reklamní předmět jistě všichni znáte. Ostatně, máme jich několik v nabídce. Ale tyto bonbony jsou jiné. Nebo lépe řečeno – budou jiné, až je objednáte pro svou firmu. Mentolky je totiž možné vyrobit v libovolném tvaru, což vám nabízí volnou ruku, jak výrazně podpořit propagaci své značky či produktu. Můžete se přesvědčit z okolních obrázků.

Podpořte svůj brand

Náhled Že jsou mentolky vhodné pro propagaci libovolné značky či produktu, jsme už uvedli. Chybí ještě dodat, že bonbony jsou bez cukru a že vám k nim samozřejmě rádí vyrobíme i na míru střižený obal. Ten může být ve formě papírové či plechové krabičky, na které nebude chybět vámi zvolený potisk.

Zaujaly vás mentolové bonbony? Rádi byste získali bližší informace o možnostech výroby a dodání? Vyplňte formulář níže a my vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokud je to možné, upřesněte ve formuláři svou představu a požadavky na produkt či jeho variantu. Na obecnou poptávku bez jakéhokoli upřesnění je velice obtížné odpovědět. Cena je značně závislá na požadovanám množství a provedení produktu. Děkujeme.

Hlavní výhody

 • výroba zcela na míru
 • skvělý propagační předmět
 • silná cílová skupina

Orientační podmínky a možnosti

 • branding:
  potisk 1-4 barvami
 • minimální odběr:
  1000 kusů (balení)
 • orientační cena:
  119 Kč/ks bez DPH
  při 1000 ks v plechové krabičce
  s potiskem 1-2 barvami
 • doba dodání:
  4-5 týdnů

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.