Expres dodání: dárkové balíčky s jídlem
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Inspirace - USB OTG disky pro zařízení s iOS

V naší běžné nabídce naleznete i velmi žádané duální USB (OTG) disky. Ty je možné pomocí standardního micro USB konektoru připojit k jakémukoli mobilnímu zařízení, které obsahuje micro USB port. Tento typ konektoru brání připojení běžných USB OTG disků k zařízením s operačním systémem iOS. Tedy až dosud.
Náhled
Náhled
Náhled

OTG i pro jablíčka

Problém řeší USB OTG disky, které jsou vybaveny jak „obyčejným“ USB konektorem pro připojení například do stolního počítače, tak i lightning konektorem pro připojení právě do tabletů a mobilních telefonů s operačním systémem od Apple. Nyní tak i majitelé iOS zařízení budou moci přenášet své fotografie rovnou do tiskárny, zvyšovat kapacitu svých mobilních zařízení či zálohovat důležitá data. To vše bez potřeby připojení k internetu.

Jak to funguje

Náhled Nabízíme vám dva druhy těchto OTG disků pro zařízení s iOS – USB Kombi a USB Superkombi. U varianty Kombi se na jedné straně disku setkáte s klasickým konektorem USB a na druhé straně disku s konektorem lightning. U modelu Superkombi je vše ještě o krůček dál. Na první pohled není rozdílnost oproti modelu Kombi patrná, ale při bližším prozkoumání „velkého“ USB konektoru zjistíte, že skrývá ještě výsuvný micro USB konektor. Tento model je tím pádem naprosto univerzálním USB OTG diskem, který připojíte prakticky k čemukoli.

Zaujaly vás duální disky pro iOS? Rádi byste získali bližší informace o možnostech výroby a dodání? Vyplňte formulář níže a my vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokud je to možné, upřesněte ve formuláři svou představu a požadavky na produkt či jeho variantu. Na obecnou poptávku bez jakéhokoli upřesnění je velice obtížné odpovědět. Cena je značně závislá na požadovanám množství a provedení produktu. Děkujeme.

Hlavní výhody

 • OTG disk pro iPhone a iPad
 • přímé propojení telefonu s dalšími zařízeními
 • rozšíření kapacity

Orientační podmínky a možnosti

 • branding:
  tampontisk, laserové gravírování
 • minimální odběr:
  100 kusů
 • orientační cena:
  s kapacitou 32 GB cca 1 050 Kč/ks bez DPH
 • doba dodání:
  3-4 týdny

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.