On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Inspirace - Dárkové předměty s rozhraním Bluetooth

V tomto příspěvku vám představíme tři zajímavé produkty, které lze přes rozhraní Bluetooth připojit k mobilnímu telefonu nebo k tabletu. Jeden řeší problémy s pamětí, druhý zvedá náladu a třetí hlídá zdraví.
Náhled
Náhled
Náhled

Vaši klienti už nic neztratí

Prvním předmětem jsou chytré přívěsky, které lze spárovat s mobilním telefonem. Do mobilu stačí nainstalovat příslušnou aplikaci, pomocí níž připojíte jeden či více přívěsků. Vámi obdarovaní zákazníci pak přívěsky snadno připevní na klíče, jízdní kolo, zavazadlo, vloží do peněženky, atd. Získají tím efektivní nástroj pro snadnou kontrolu momentálního umístění označených věcí. Druhou funkcí chytrých přívěsků je zpětná lokalizace mobilního telefonu.

Hudba bez drátů

Náhled Dalšími reklamními předměty, které využívají Bluetooth technologii, jsou bezdrátové reproduktory. Po propojení s mobilním telefonem si mohou vaši zákazníci užívat oblíbenou muziku kdekoli a kdykoli. Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti jsou Bluetooth reproduktory ideálním partnerem na cesty, k vodě, na chatu atd. Reproduktory je možné používat i jako handsfree do automobilu. Mobilních reproduktorů je celá řada – některé v sobě mají zabudovaný FM přijímač či čtečku paměťových karet, jiné jsou vodotěsné. Na všech však může být vaše logo.

Chytré náramky

Poslední kategorií předmětů s podporou Bluetooth jsou chytré nebo též fitness náramky. Vypadají jako mírně netradiční digitální hodinky, ale zvládnou toho mnohem více, než jen ukazovat čas. Chytré náramky pomohou získat vašim klientům přehled o jejich denních aktivitách. Především o nachozených či naběhaných kilometrech, spálených kaloriích, kvalitě spánku atd. Náramky se tudíž nehodí pouze pro aktivní sportovce, ale obdarujete jimi prakticky kohokoli.

Zaujaly vás reklamní předměty s technologií Bluetooth? Rádi byste získali bližší informace o možnostech výroby a dodání? Vyplňte formulář níže a my vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokud je to možné, upřesněte ve formuláři svou představu a požadavky na produkt či jeho variantu. Na obecnou poptávku bez jakéhokoli upřesnění je velice obtížné odpovědět. Cena je značně závislá na požadovaném množství a provedení produktu. Děkujeme.

Hlavní výhody

 • netradiční předměty
 • pomohou klientům
 • komunikace se všemi hlavními operačními systémy

Orientační podmínky a možnosti

 • branding:
  tampontisk
 • minimální odběr:
  100 kusů
 • orientační cena:
  153-440 Kč/ks bez DPH podle druhu a provedení
 • doba dodání:
  cca 3 týdny

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.