On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Bezdrátové optické myši

Tentokrát pro vás máme tip na produkt, pro který v dnešní době najde využití prakticky každý. Nabízí velkou tiskovou plochu a tím pádem i velkou míru personalizace přesně podle vašich potřeb a požadavků.
Náhled
Náhled
Náhled

Skládací myš na cesty i do kanceláře

Prvním modelem je bezdrátová skládací myš s optimální citlivostí 1 000 DPI. Svými rozměry a tvarem padne myš do téměř každé ruky. Po složení má myš kapesní rozměry a je naprosto ideální na cestování či přejíždění z kanceláře ke klientovi a podobně. Bezdrátová myš ke svému provozu nepotřebuje překvapivě žádný drát, který by se zamotával, lámal či překážel. Potisk menšími logy, claimy, symboly, atd. zajistíme tampontiskem. Druhou metodou je plnobarevný a celoplošný potisk, který vzhledem ke sklopné části myši přímo vyzývá ke kreativním nápadům při vytváření motivu.

Bezdrátová myš s plovoucím předmětem

Náhled Druhým modelem, který bychom vám chtěli představit, je myš s průhlednou částí naplněnou tekutinou. V této tekutině může plavat jakýkoli na míru vyrobený předmět, který ještě více podtrhne váš potisk na samotné myši a tím zvýrazní vaši propagaci. Na tuto myš je možné tisknout tradiční metodou – tampontiskem. Oba modely bezdrátových myší můžete objednávat v široké škále barevných provedení, či je nechat vyrobit v požadované barvě Pantone.

Zaujaly vás bezdrátové myši s potiskem? Rádi byste získali bližší informace o možnostech výroby a dodání? Vyplňte formulář níže a my vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokud je to možné, upřesněte ve formuláři svou představu a požadavky na produkt či jeho variantu. Na obecnou poptávku bez jakéhokoli upřesnění je velice obtížné odpovědět. Cena je značně závislá na požadovanám množství a provedení produktu. Děkujeme.

Hlavní výhody

 • bezdrátové připojení
 • ideální na cestování
 • prostor pro kreativní návrhy potisku

Orientační podmínky a možnosti

 • branding:
  tampontisk, plnobarevný potisk
 • minimální odběr:
  tampontisk od 50 ks,
  plnobarevný potisk od 300 ks
 • orientační cena:
  od 320 Kč/ks bez DPH
  závisí na množství a barevnosti potisku
 • doba dodání:
  2-4 týdny, skladové položky do 3 prac. dní

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.