On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

inspirace-technologie

Inspirujte se

Chcete se dozvědět více o jednotlivých branding technologiích? Jak ve skutečností fungují, jaké mají výhody, nevýhody, omezení? Chcete umět lépe a správně vybrat, na jaký předmět kdy kterou technolgii použít? Pak se neváhejte začít do našeho průvodce technologiemi ...

Technologie - Laserové gravírování

V nejnovějším díle o používaných technologiích vám přiblížíme jeden z nejtrvanlivějších způsobů označení – brandingu – reklamních předmětů. Podíváme se na paprsek laserovému gravírování.

9.11.2015 
Přečíst celý článek
Technologie - Laserové gravírování

Technologie - Tampontisk

Branding reklamních předmětů nabízí snad největší škálu nabízených technologií, kterými můžete své logo na předměty dostat. Pokud jste ještě nikdy žádné reklamní předměty s potiskem neobjednávali, může být orientace v nabídce obtížnější. Proto jsme tu my, abychom vám do technologií vnesli trochu světla.

7.10.2015 
Přečíst celý článek
Technologie - Tampontisk

Ražba

Pokud si přejete diáře s logem, nabízíme kromě klasického potisku také možnost ražby. Ražbu však neužijete pouze při výrobě diářů, aplikujeme ji například také na USB s koženými prvky. Pokud tedy toužíte po reprezentativně vypadajícím brandingu a nevadí vám omezení motivu na jednu barvu, je ražba to pravé.

1.9.2015 
Přečíst celý článek
Stroj na ražbu

Strojní vyšívání a nášivky

Tentokrát se budeme zabývat strojní výšivkou, která je vedle potisku dalším způsobem označování reklamního textilu, který u nás můžete objednávat. Výšivka je ještě trvanlivější druhem brandingu textilu než například potisk sítotiskem. Pračka ji neodstraní ani nepoškodí. Kromě výšivky přímo do textilu nabízíme také výrobu nášivek, které si můžete následně přišít na libovolný textilní produkt.

4.8.2015 
Přečíst celý článek
Výšivka

Digitální potisk triček

V další „epizodě“ našeho miniseriálu o technologiích se blíže podíváme na další způsob potisku textilu. Bude řeč o digitálním tisku, který je vhodný pro plnobarevné motivy, jakými jsou například fotografie. Kvůli časové náročnosti se digitální tisk vyplatí zejména na menší objednávky.

30.6.2015 
Přečíst celý článek
Digitální potisk triček

Výroba triček s potiskem

Protože vám chceme co nejvíce zjednodušit orientaci při objednávání na našem webu, budeme vám v pravidelných dávkách představovat jednotlivé technologie brandingu, s nimiž se u nás můžete setkat. Tento miniseriál zahájíme přiblížením té nejčastěji objednávané technologie potisku, kterou nabízíme. Jedná se o sítotisk.

2.6.2015 
Přečíst celý článek
Sítotisk