iNETPrint je na Fundliftu a nabízí čtyřletý dluhopis s ročním 7,5% výnosem

V iNETPrintu již rok a půl intenzivně vyvíjíme novou cloudovou platformu PromoTron.com, která výrazně zefektivní celý proces výběru, kalkulování, vizualizace a objednávání reklamního zboží. Vše bude on-line a lidé ušetří čas. Zároveň pomůže stovkám tisíc agentur a tiskáren, nejprve v celé EU, později v dalších regionech. Naší ambicí je na globální úrovni modernizovat a propojit celý technologicky zastaralý svět obchodu s reklamním zbožím.

Pro dokončení vývoje platformy PromoTron jsme spustili crowdfundingovou kampaň na serveru Fundlift.cz s cílem získat 4,5 mil Kč. Široké veřejnosti nabízíme čtyřleté dluhopisy s ročním výnosem 7,5 %. Prostřednictvím serveru Fundlift může investovat opravdu každý - celý proces lze vyřídit on-line a zabere cca 15 minut. Investovat je možné již od 5000 Kč a úroky jsou vyplácené pololetně. Dluhopisy vydává a ručí za ně iNETPrint!

Chcete podpořit nový český technologický projekt PromoTron.com, který cílí na globální trh?

Anebo jen chcete zhodnotit
své volné prostředky a získat
vysoký 7,5% roční úrok?

INVESTOVAT NA FUNDLIFT

Investice na Fundlift.cz nejsou bez rizika

Co je iNETPrint?

iNETPrint je úspěšná internetová reklamní agentura zaměřená na on-line prodej reklamních předmětů a dárků pro firmy. Provozována je společností iNET Solutions s.r.o. a za 14 let své historie vyrostla z "garážového projektu" do úspěšné reklamní agentury patřící ve svém oboru mezi šest největších v ČR. Společnost funguje jako obchodní a technologická firma, která propojuje informace o produktech, skladech a výrobních kapacitách. Pomocí vlastního informačního systému organizuje reklamní zakázky v široké síti dodavatelů, výrobců a tiskáren z ČR, z Evropy i z Asie. V nabídce iNETPrintu je více jak 90 tisíc produktů a branding technologií, jejichž prodej v loňském roce 2017 vytvořil obrat 83 milionů Kč při hrubém zisku 4 milionů Kč. Během 14 let podnikání s reklamním zbožím jsme identifikovali celou řadu neefektivních a zdlouhavých procesů v řetězci klient, agentura, distributor a výrobce. Proto vznikla myšlenka platformy PromoTron, která tyto neefektivity pomůže odstranit a celý obor, produkty i služby lépe integruje.>

Co je PromoTron?

PromoTron je nový český technologický projekt zaměřený na globální trh. Vychází z myšlenek a technických inovací i vizí iNETPrintu. Jde o ucelený koncept technologicky unikátních a oborově specializovaných cloudových služeb (tzv. SaaS) sjednocených v jedné platformě. Cílem je pomocí těchto služeb přinést firmám v reklamním oboru razantní zvýšení interní produktivity práce, zefektivnění procesů, získání nových klientů, obchodní diverzifikaci, zvýšení ziskovosti a také významnou úsporu času lidem na všech stranách obchodu. Celý projekt PromoTron je vyvíjen a budován v sesterské společnosti PromoTron Solutions a.s. Do projektu bylo zakladatelem a majitelem iNETPrintu, Danielem Frouzem, dosud investováno zhruba 7 mil Kč.

Co je Fundlift?

Fundlift je investment-crowdfundingová platforma, která umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů, minibondů, nebo investování do podílů společností. Podporuje začínající firmy a podílí se na jejich potenciálním úspěchu. Fundlift byl spuštěn v květnu 2016. Peníze od investorů získalo již 38 projektů, z toho 32 pro velký zájem investorů navyšovalo cílovou částku emise. Celková zafinancována částka již přesáhla 203 milionů korun.

Napsali o nás