iNETPrint na Fundliftu emitoval dluhopisy s ročním 7,5% výnosem

Vážení investoři,

kampaň projektu iNETPrint na serveru Fundlift.cz byla v říjnu úspěšně dokončena a společnost iNET Solutions s.r.o. emitovala dluhopisy v celkové hodnotě 5,21mil Kč. Díky Vám a Vašemu zapojení se podařilo překonat i původní stanovený cíl 4,5mil Kč.

Přijměte naše poděkování za důvěru, kterou jste vložili do projektu iNETPrint a do technologického spin-off projektu PromoTron.com, na jehož rozvoj budou v souladu s investičním prospektem použity získané finanční prostředky.

Získání investiční pobídky

Pro získání investiční pobídky, která byly součástí kampaně, prosíme zadejte Váš e-mail, který máte regsitrován na serveru Fundlift a pod kterým byla provedena Vaše investice. Ihned Vám zobrazíme Vaše osobní výhody plynoucí z investice do iNETPrintu a PromoTronu ...

Váš e-mail:

Co je iNETPrint?

iNETPrint je úspěšná internetová reklamní agentura zaměřená na on-line prodej reklamních předmětů a dárků pro firmy. Provozována je společností iNET Solutions s.r.o. a za 14 let své historie vyrostla z "garážového projektu" do úspěšné reklamní agentury patřící ve svém oboru mezi šest největších v ČR. Společnost funguje jako obchodní a technologická firma, která propojuje informace o produktech, skladech a výrobních kapacitách. Pomocí vlastního informačního systému organizuje reklamní zakázky v široké síti dodavatelů, výrobců a tiskáren z ČR, z Evropy i z Asie. V nabídce iNETPrintu je více jak 90 tisíc produktů a branding technologií, jejichž prodej v loňském roce 2017 vytvořil obrat 83 milionů Kč při hrubém zisku 4 milionů Kč. Během 14 let podnikání s reklamním zbožím jsme identifikovali celou řadu neefektivních a zdlouhavých procesů v řetězci klient, agentura, distributor a výrobce. Proto vznikla myšlenka platformy PromoTron, která tyto neefektivity pomůže odstranit a celý obor, produkty i služby lépe integruje.>

Co je PromoTron?

PromoTron je nový český technologický projekt zaměřený na globální trh. Vychází z myšlenek a technických inovací i vizí iNETPrintu. Jde o ucelený koncept technologicky unikátních a oborově specializovaných cloudových služeb (tzv. SaaS) sjednocených v jedné platformě. Cílem je pomocí těchto služeb přinést firmám v reklamním oboru razantní zvýšení interní produktivity práce, zefektivnění procesů, získání nových klientů, obchodní diverzifikaci, zvýšení ziskovosti a také významnou úsporu času lidem na všech stranách obchodu. Celý projekt PromoTron je vyvíjen a budován v sesterské společnosti PromoTron Solutions a.s. Do projektu bylo zakladatelem a majitelem iNETPrintu, Danielem Frouzem, dosud investováno zhruba 7 mil Kč.

Co je Fundlift?

Fundlift je investment-crowdfundingová platforma, která umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů, minibondů, nebo investování do podílů společností. Podporuje začínající firmy a podílí se na jejich potenciálním úspěchu. Fundlift byl spuštěn v květnu 2016. Peníze od investorů získalo již 38 projektů, z toho 32 pro velký zájem investorů navyšovalo cílovou částku emise. Celková zafinancována částka již přesáhla 203 milionů korun.

Napsali o nás