On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004
INSPIRACE (3 min. čtení)

Jak vybrat dárky, které neskončí na dně šuplíku?

Nechali jste přípravu firemních Vánoc na poslední chvíli? Nebojte, stále ještě můžete slíznout smetanu a připravit svým kolegům nezapomenutelné vánoční překvapení. Poradíme Vám, jak na to.

Dárky šité na míru

Než začnete vybírat dárky pro zaměstnance, zamyslete se, pro jaké lidi dárek vybíráte. Jste mladý akční kolektiv nebo spíše tým umírněných padesátníků? Jste neustále v pohybu na cestách nebo sedíte celé dny u počítače? Zkuste dárky ušít na míru potřebám a představám lidí ve firmě. Jedině tak budou dárky pravidelně a s radostí používat.

tipy na firemní vánoční dárky

Za málo peněž hodně muziky

Koukáte do tabulky s rozpočtem na letošní firemní Vánoce a máte pocit, že v minulých letech byl mnohem vyšší? Ano, to se bohužel ve spoustě firmách letos stalo. Ale nevěště hlavu, i za málo peněž dokážete pořídit dárky, které vaše zaměstnance vystřelí ze sandálů.

Dárkové balíčky

Pokud nemáte vůbec žádnou představu, vsaďte na dárkové balíčky s jídlem, upcyklovanými předměty nebo na dárky od českých výrobců. Tím nemůžete nic zkazit a zároveň eliminujete to, že se bude váš dárek dlouhé měsíce někde povalovat. Po jídle se zpravidla velmi rychle zapráší.

Dárek na druhou

Dejte si záležet nejen na samotném výběru dárků, ale hlavně na jeho předání. Cítíte rozdíl mezi dárkem, který najdete položený na stole a dárkem, který dostanete od šéfa i s milým úsměvem a osobním poděkováním za celoroční práci? My ano! Skvělou variantou je i komplimentka, kterou můžete k dárku přiložit a připsat na ní osobní poděkování.

firemní dárky s vlastním potiskem

Inspirujte se

Zajímá vás, jaké firemní dárky jsou letos v kurzu? Naši zákazníci z řad středních i velkých firem vsází letos na praktické dárky. Nejčastěji objednávají celopotištěné ponožky, batohy na notebooky, termohrnky, celopotištěné lahve v personalizované krabičce nebo ručníky s výšivkou.

Potřebujete poradit s výběrem vánočních dárků? Kontaktujte nás