On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Firemní lahve na vodu

Pitný režim, starost o ekologii nebo láska k designu? Velká poptávka dala vzniknout celé řadě modelů, z nichž byste si mnohé nejraději vystavili jako dekoraci na váš pracovní stůl. Využijte tohoto trendu a zajistěte si propagaci, která bude vidět vždy a všude. Široký výběr barevných kombinací umožní sladit lahev s firemními barvami a přiláká nejeden žíznivý pohled.

Prohlédněte si novinky i osvědčené bestsellery, které osvěží vaše logo a posunou vaši propagaci novým směrem.

Reklamní láhve

Kovové a outdoor láhve

Pracovnímu výkonu neprospěje nic lépe, než si v době volna vyrazit na čerstvý vzduch. A při cestě za dobrodružstvím může být pracovní dárek tím nejlepším společníkem! Zvláště když bude mít podobu jedné z našich vysoce odolných kovových a outdoor lahví.

Vitamínová infuze

Jak si dopřát osvěžení a rychle doplnit vitamíny? Lahev nebo karafa s difuzérem je ideální řešení. Do zabudovaného košíku stačí naskládat oblíbené ovoce nebo kousky ledu a drink jako od barmana je připravený na cesty!

Funkční láhve

Co kdyby vám lahev sama připomněla, že je na čase se napít? To není hydratační sci-fi, ale tritanová vychytávka s indikátorem pitného režimu! Malá kapka ve víčku mění barvu každým otočením lahve a připomíná vám, zda je na čase se znovu osvěžit.

Relax a trendy láhve

Drink bez brčka, to je jako zadání bez deadlinu. Tritanové i skleněné drinky skvěle zastoupí své plastové příbuzné a postarají se o pitný režim i během sebevětšího pracovního vytížení.

Skleněné láhve

Ani přenosná láhev nemusí mít podobu plastu. Krásný design skleněných kousků dodá pitnému režimu skutečný šmrnc a postará se o to, aby vaše logo jen tak nezapadlo v davu.

Sportovní a zakázkové láhve

Proč se nenapít přímo z činky? Velký výběr sportovních lahví přímo vybízí k protáhnutí těla a kromě funkčního designu nabízí jednu velkou výhodu. U žíznivých sportovců bude vaše logo vidět vždy a všude!

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem
POPTÁVKA