Provozní doba o svátcích: čt 20.12.2018 - otevřeno do 17:30 pá 21.12.2018 - út 1.1.2019 - zavřeno st 2.1.2019 - otevřeno
Podpořte vzdělání detí v Bangladéši

iNETPrint doporučuje

Vážení zákazníci, doporučujeme navštívit následující servery, stránky a e-shopy našich partnerů a zákazníků, kde se můžete dozvědět řadu zajímavých informací anebo např. výhodně nakoupit:


Radiohouse - nejsilnější komunikace v rádiu
www.radiohouse.cz
RADIOHOUSE je nejsilnějším rozhlasovým zastupitelstvím v ČR. Každý týden si některé naše rádio naladí téměř tři čtvrtiny rozhlasové populace ve věku 12-79 let. Cílů vaší reklamní kampaně tedy dosáhneme rychle v jakékoli cílové skupině! Během všedního dne je naše síť schopná jedním jediným odvysíláním spotu vaší reklamy v jediný moment průměrně oslovit milion lidí!

Které jiné médium v ČR toto dokáže?


E-shop KnihyCZ.cz
Prodej knih - www.knihycz.cz
E-shop KnihyCZ.cz je internetové knihkupectví společnosti DOBROVSKÝ - BETA, které nabízí rozsáhlý sortiment s více jak 15.000 tituly, nízkými cenami a rychlým dodáním. Od 1. června 2011 navíc nabízí plošně 17% slevu na veškeré tituly v nabídce.

Neváhejte a navštivte toho knihkupectví, kde svoji knihu určitě naleznete ...


Taxislužba Speed Cars Praha
www.paitballgame.cz
Přijďte si zahrát paintball na vojenskou základnu v Benešově u Prahy nebo navštivte paintballové areály přímo v centru Prahy. Kryté hřiště Praha 4 - Synkáč nebo venkovní hřiště Praha 5 - Císařská louka (přímo naproti Vyšehradu). Perfektní paintballové terény, mnoho herních scénářů, kvalitní zázemí a špičkové vybavení. Prostě vše, co potřebujete pro dokonalou hru. Profesionální organizátoři jsou samozřejmostí!

Paintballgame.cz může osobně doporučit také iNETPrint, který zde v červnu 2011 uspořádal teambuildingovou akci.


Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem