V říjnu vám ke každé objednávce přidáme dárek V říjnu vám ke každé objednávce přidáme dárek

Platební podmínky iNETPrint.cz

Zboží nakoupené na serveru iNETPrint.cz je možné dodat níže uvedenými druhy dopravy a uhradit uvedenými druhy plateb. U každé možnosti je uvedena cena, více pod odkazem podrobnosti. Cena dopravy je fixní nezávisle na velikosti zakázky (při dodání na 1 místo).

Dodání je možné také individuálně na Slovensko, do Německa, Rakouska a Polska prostřednictvím PPL nebo DPD balíků. Realizovatelnost zahraniční expedice a cenu dopravy Vám sdělí na vyžádání obchodníci na základě kalkulace celkové váhy Vaší zakázky.

Možnosti plateb jsou omezené těmito pravidly:

  • na dobírku a hotově je možné uhradit pouze samotné zboží bez brandingu (reklamního označení) do hodnoty max. 2.500 Kč bez DPH
  • při brandingu (potisk, výšivka apod.) je vyžadována úhrada 100% zálohy bankovním převodem - výroba je zahájena až po přijetí platby
  • pro ověřené zákazníky s min. 3 zakázkami v obdobné výši je možná částečná 50% záloha s doplatkem hotově při převzetí
  • pro VIP zákazníky a státní instituce je možná platba na fakturu se splatností 14-30 dní, výjimečně až 60 dní
  • při zhoršení platební morálky (faktury po splatnosti) bude vždy vyžadována úhrada 100% zálohy

DRUHY DOPRAVY

0 Kč (bez DPH)  

ihned po dokončení / naskladnění

Zboží bude připravené k odběru po dokončení výroby nebo naskladnění na pobočce Praha 10, ul. Hostivařská 92/6 mezi 8:30-17:30 v pracovních dnech. UPOZORNĚNÍ: Vyčkejte na SMS, e-mailové či telefonické potvrzení o dokončení výroby či naskladnění z centrálních skladů. Adresa pro odběr: Hostivařská 6/92, Praha 10 - Hostivař (bus 171, tram 22 a 26) [ mapa ]

129 Kč (bez DPH)  

1 pracovní den

Zboží bude doručeno v rámci ČR PPL balíky do 24 hodin v pracovních dnech od dokončení výroby. Čas doručení: 9:00-18:00. Přesný čas nelze ovlivnit, buďte prosíme k zastižení na dodací adrese a na uvedeném telefonu, přepravce bohužel nemůže čekat.

190 Kč (bez DPH)  

do 4 hodin v pracovních dnech

Zboží bude doručeno v rámci ČR Kurýrem po Praze do 4 hodin v pracovních dnech od dokončení výroby. Čas doručení: mezi 9:00-20:00, lze vybrat 4 hodinový interval. Přesný čas ovlivňuje aktuální dopravní situace v Praze, buďte prosíme k zastižení v požadovaném intervalu.

290 Kč (bez DPH)  

do 90 minut v pracovních dnech

Zboží bude doručeno v rámci ČR Express Kurýrem po Praze do 90 minut od dokončení výroby. Čas doručení: mezi 9:00-18:00. Doručitelnost může ovlivnit aktuální dopravní špička v Praze (např. pátek odpoledne nelze expres 100% garantovat).

DRUHY PLATEB

0 Kč (bez DPH)  

platba předem

Po ověření a schválení objednávky vám zašleme e-mailem proforma fakturu v PDF, na základě které provede úhradu zakázky. Výroba bude zahájena až po přijetí platby a v případě brandingu (potisk, výšivka apod.) také po schválení korektury.

39 Kč (bez DPH)  

PPL po ČR / Kurýr po Praze

Zboží zaplatíte hotově při převzetí od PPL nebo Kurýra. Platbu na dobírku lze vybrat pouze pro zboží bez reklamního označení v celkové hodnotě do 2.500 Kč bez DPH. V případě reklamního označení na zboží je nutné zvolit bankovní převod.

0 Kč (bez DPH)  

při osobním odběru na Praze 10

Zboží zaplatíte hotově při osobním odběru na pobočce Praha 10 - Hostivař. Hotovostní platbu lze vybrat pouze pro zboží bez reklamního označení v celkové hodnotě do 2.500 Kč bez DPH. V případě reklamního označení na zboží je nutné zvolit bankovní převod.

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem