Kariéra - Vedoucí nákupu / Nákupčí - pro Evropu a Asii

Společnost iNET Solutions s.r.o., provozovatel tržiště iNETPrint.cz, orientujícího se na on-line produkci prezentačních a propagačních materiálů, hledá do týmu zkušeného a entuziastického vedoucího nákupu:

LITUJEME, ALE TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA !

Vedoucí nákupu / Nákupčí - pro oblast Evropy a Asie

Pozice Vedoucího nákupu / Nákupčího je pro naši společnost klíčová pro budování, optimalizaci a správu dodavatelské sítě v ČR a EU, hledání nových dodavatelů v Asii včetně organizace celého logistického procesu a hledání dodavatelů, se kterými budeme moci vybudovat nové inovativní on-line služby a nástroje pro zákazníky.

Hledáme vyspělou osobu se systematickým až "podnikatelským" přístupem, schopnou samostatného vybudování celého nákupního oddělení, stanovení strategie a nastavení procesů, osobu, kterou občasný stres naopak spíše motivuje a pomáhá dosahovat lepších výsledků. Pokud hledáte výzvu, chcete něco hmatatelného vybudovat, máte víceleté zkušenosti s komplexní správou dodavatelů a hlavně s nákupem z Asie od A do Z a jste zvyklí nést plnou zodpovědnost za svoji činnost a výsledky, pak hledáme právě Vás!

 Hlavní náplň práce:

  • Správa a optimalizace stávající dodavatelské sítě, sjednocení podmínek
  • Hledání nových dlouhodobých dodavatelů a vyjednávání podmínek (EU/Asie)
  • Zajištění importu z Asie od A do Z (vyhledání, dojednání, kontrola, logistika atd.)
  • Dohled a hodnocení spolehlivosti dodavatelů a řešení problémů se spolehlivostí
  • Údržba interní databáze dodavatelů
  • Řešení nestandardních poptávek - hledání dodavatelů, příprava nabídek
  • Příprava informací a dat pro zavedení nového sortimentu do prodeje
  • Komunikace s dodavateli o chystaných akcích, koordinace s marketingovým oddělením
  • Sledování novinek a trendů v zahraničí a výběr novinek k zavedení
  • Plánování rozpočtu a realizace návštěv hlavních veletrhů reklamního zboží
  • Realizace cenových průzkumů a sledování konkurence
  • V horizontu následujících let vybudování a vedení vlastního týmu nákupčích

 Požadované vlastnosti a dovednosti:

  • Zkušenosti s obchodem v rámci EU a také s importem z Asie a všemi souvislostmi
  • Zkušenosti se smlouvami a dohodami v rámci ČR i mezinárodně
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Velmi dobré vyjednávací a komunikační dovednosti, pozitivně asertivní přístup
  • Vysoká míra samostatnosti, zodpovědnosti a pečlivosti, zvyk dotahovat úkoly
  • Odolnost vůči stresu, schopnost dobré spolupráce v týmu
  • Velmi dobrá znalost práce na PC a MS Office
  • SŠ/VŠ vzdělání, technický směr výhodou

 Požadovaný osobní přístup:

  • Zájem o internetové trendy v on-line prodeji a o tvorbu inovativních nástrojů pro podporu prodeje
  • Zájem o neustálé hledání, jak obchod a komunikaci s dodavateli zefektivnit a automatizovat
  • Zájem o pozitivní a dlouhodobé win-win vztahy s dodavateli
  • Zájem o budování otevřených a upřímných vztahů

 Bude Vaší výhodou:

  • Víceletá zkušenost a praxe v obchodování s Čínou
  • Orientace v oblasti reklamního zboží (textil, předměty, USB atd.)
  • Německý jazyk na dobré úrovní (slovem i písmem), případně další jazyky

 Nabízíme:

  • Možnost vybudovat nové nákupní oddělení v rámci společnosti a postupně vést vlastní tým nákupčích
  • Možnost podílet se na tvorbě inovativních on-line služeb a nástrojů, které změní způsob navrhování a objednávání reklamního zboží na míru
  • Možnost pravidelně vycestovat na největší veletrhy reklamního zboží, v horizontu cca 2 let i do Číny
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí v širším centru Prahy
  • Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Výraznou podporu osobního rozvoje
  • Odpovídající platové hodnocení s možností dalšího růstu dle přínosů v optimalizaci dodavatelské sítě a bonusů při naplnění našeho poslání (přinášení inspirace klientům a nalezení dodavatelů pro nové on-line služby)

 Nástup:

  • DUBEN - KVĚTEN 2014

 Pracoviště:

  • Praha 10 - Hostivař, ul. Hostivařská 92/6

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete e-mailem:

  • strukturovaný životopis (CV) v češtině nebo angličtině
  • stručný přehled největších projektů, pro které jste zajišťoval výrobu v Asii

Kontaktní osoba

Daniel Frouz
Jednatel společnosti

Infolinka: 222 367 900
kariera@inetprint.cz
Nenašli jste zde potřebné informace? Napište nám o tom ...
Stránka nefunguje nebo jste našli chybu? Dejte nám o ní vědět ...
Zobrazte si iNETPrint.cz na FACEBOOKu ...