Otevírací doba o svátcích: čt 21.12.2017 - otevřeno do 17:30 pá 22.12.2017 - zavřeno st, čt, pá 27. - 29.12.2017 - zavřeno út 2.1.2018 - otevřeno, běžný provoz

Kariéra - Specialista na on-line marketing

Společnost iNET Solutions s.r.o. je úspěšným provozovatelem vlastní softwarové platformy iNETPrint.cz pro efektivní on-line prodej a výrobu celé škály reklamního zboží a prezentačních materiálů pro firmy. V současné době hledáme posilu do marketingového týmu na pozici:

Specialista na on-line marketing

Hledáme významnou posilu do našeho on-line oddělení. Člověka se velmi dobrou znalostí PPC, RTB, DPA, FB, SEO, retargetingu, prostě všech existujících kanálů on-line propagace.

Nehledáme administrátora, hledáme člověka s vlastní invencí, velkou chutí učit se a zkoušet nové věci. Kolegu, který převezme odpovědnost za kvalitu a rozvoj naší on-line propagace. Bude schopen jí dát řád, správně ji vyhodnocovat a maximalizovat její rentabilitu.

 Hlavní náplň práce:

  • Vyhodnoconání a řízení PPC (AdWords, Sklik, FB, YouTube, ...) a RTB kampaní
  • Realizace a správa kampaní na sociálních sítích
  • Konfigurace a vytěžování retargetingu
  • Stanovení metrik a vyhodnocování jednotlivých kanálů a kampaní
  • Zvyšování výkonu stávajících kampaní a rozjezd nových

 Požadované vlastnosti a dovednosti:

  • Orientace v široké škále on-line marketingových kanálů a zkušenosti s vyhodnocováním jejich výkonu
  • Znalost a praxe s nastavením a vyhodnocováním dat z Google AdWords a Analytics
  • Vnitřní touha se perfektně orientovat v oblasti e-commerce a mít odvahu zkoušet nové trendy

 Vaší výhodou budou:

  • Znalost pokročilých nástrojů pro řízení on-line kampaní
  • Zkušenosti s nastavením atribučních modelů
  • Znalost STDC frameworku a jiných metodik
  • Zkušenosti s propagací v B2B

 Nabízíme:

  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Výrazné odměny při překročení nastavených cílů
  • Loajalitní a benefitní program pro zaměstnance
  • Možnost podílet se na tvorbě inovativních on-line služeb a nástrojů, které změní způsob navrhování a objednávání reklamního zboží
  • Výraznou podporu osobního rozvoje v oblasti e-commerce a on-line marketingu
  • Zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející firmy s více jak 12 letou tradicí

 Nástup:

  • Možný IHNED

 Pracoviště:

  • Praha 10 - Hostivař, ul. Hostivařská 92/6

Klíčová slova pracovní pozice: Specialista on-line marketingu, Specialista e-marketingu, PPC, AdWords, Sklik, RTB, Facebook, remarketing, retargeting, Digital marketing specialist

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete e-mailem:

  • strukturovaný životopis (CV) v češtině nebo angličtině
  • popis vašich zkušeností s analýzou chování uživatelů na webu

Kontaktní osoba

Pavel Durdil
Marketingový ředitel

Tel.: 222 367 903
durdil@inetprint.cz

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem