Kariéra - On-line specialista

Společnost iNET Solutions s.r.o., provozovatel projektu iNETPrint.cz, orientujícího se na on-line produkci prezentačních a propagačních materiálů, hledá do marketingového týmu:

LITUJEME, ALE TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA !

Analytik a specialista na výkon webu

Hledáme zkušeného specialistu, který na základě analýz chování uživatelů na webu, stávajících on-line kampaní a kanálů navrhne a prosadí řešení, která výrazně zvýší výkon našeho e-shopu.

Hledáme nadšence, který bude hrát jednu z klíčových rolí při naplňování našeho cíle – být inovativním leaderem v oblasti on-line prodeje reklamních předmětů.

 Hlavní náplň práce:

  • Analýza chování zákazníků na webu, vyhodnocení a návrhy řešení vedoucích ke zvýšení konverzních poměrů
  • Zvyšování výkonu PPC, remarketingových a dalších on-line kampaní a aktivit
  • Vyhodnocování SEO pozic a návrhy vedoucí k jejich posilování

 Požadované vlastnosti a dovednosti:

  • Výborné analytické myšlení, schopnost vyvozování závěrů a realizace potřebných změn
  • Perfektní znalost a praxe s nastavením a vyhodnocováním dat z Google Analytics
  • Znalost metodik a nástrojů pro testování chování uživatelů a zvyšování výkonnosti e-shopu
  • Orientace v široké škále on-line marketingových kanálů a zkušenosti se zvýšením jejich výkonu
  • Vnitřní touha se perfektně orientovat v oblasti e-commerce a mít odvahu zkoušet nové trendy

 Bude Vaší výhodou:

  • Zkušenosti s on-line propagací a využitím sociálních sítí v B2B

 Nabízíme:

  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Pracoviště v samotném srdci pražských Vinohrad
  • Výrazné odměny při překročení nastavených cílů
  • Možnost podílet se na tvorbě inovativních on-line služeb a nástrojů, které změní způsob navrhování a objednávání reklamního zboží na míru
  • Výraznou podporu osobního rozvoje v oblasti on-line marketingu
  • Zázemí dynamické a neustále se rozvíjející firmy s více jak 10-ti letou tradicí, jejímž posláním je umožnit zákazníkům řešit on-line dosud nemyslitelné věci a při spolupráci je skutečně nadchnout

 Nástup:

  • Únor - březen 2015

 Pracoviště:

  • Praha 10 - Hostivař, ul. Hostivařská 92/6

Klíčová slova pracovní pozice: Specialista on-line marketingu, Specialista e-marketingu, Marketingový analytik, Webový analytik, Datový analytik, Web Analyst, Digital Analyst, E-commerce performance specialist, Digital marketing specialist

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete e-mailem:

  • strukturovaný životopis (CV) v češtině nebo angličtině
  • popis vašich zkušeností s analýzou chování uživatelů na webu

Kontaktní osoba

Pavel Durdil
Marketingový ředitel

Tel.: 222 367 903
durdil@inetprint.cz
Nenašli jste zde potřebné informace? Napište nám o tom ...
Stránka nefunguje nebo jste našli chybu? Dejte nám o ní vědět ...
Zobrazte si iNETPrint.cz na FACEBOOKu ...