Kariéra - Nákupčí reklamního zboží (Evropa/Asie)

Společnost iNET Solutions s.r.o., úspěšný provozovatel vlastní softwarové platformy iNETPrint pro efektivní on-line prodej a výrobu celé šíře reklamního zboží a prezentačních materiálů pro firmy, hledá do týmu nového kolegu / kolegyni na pozici:

LITUJEME, ALE TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA !

Nákupčí reklamního zboží (EU/Asie)

Pozice Nákupčího je důležitá pro budování, optimalizaci a správu české i mezinárodní dodavatelské sítě naší společnosti. Jednou z jejích klíčových úloh je hledání dodavatelů, se kterými budeme schopni vybudovat nové a inovativní on-line služby a nástroje, které změní způsoby návrhu a objednávání reklamního zboží na trhu.

V rámci pozice nákupčího bude také významnou součástí náplní práce sledování novinek a trendů v zahraničí, které chceme pravidelně přinášet našim klientům a inspirovat je.

 Hlavní náplň práce:

  • Spolupráce na poptávkových řízeních, vyhledávání dodavatelů, vyhodnocení nabídek
  • Spolupráce na vytváření, aktualizaci a údržbě dodavatelských databází a ceníků
  • Sledování a vyhledávání novinek a trendů na českém i zahraničním trhu s reklamním zbožím
  • Administrativní zpracování nákupních případů - komunikace s dodavateli (email/tel/Skype), zpracování a evidence dokumentů, organizace logistiky, řešení provozních záležitostí, reklamací atp.
  • Monitoring kvality dodávek a dodavatelského servisu s pravidelným reportingem
  • Podpora prodejního a produkčního týmu a podpora činnosti vedoucího nákupního oddělení
  • Průzkumy trhu a konkurence, cenové průzkumy

 Požadované vlastnosti a dovednosti:

  • Zkušenosti s mezinárodním obchodem, zvláště importem zboží z EU a také z Asie (znalost celní problematiky, znalost Incoterms, znalost problematiky zahraniční přepravy zboží a platebních nástrojů)
  • Zkušenost s přípravou a realizací cenových průzkumů na trhu, jejich vyhodnocením a zpracováním
  • Velmi dobrá znalost MS Office, především pak MS Excel a Outlook
  • Znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Výhodou orientace v oblasti reklamního zboží (reklamní textil, reklamní předměty, USB disky atd.)

 Požadovaný osobní přístup:

  • Zájem o hledání způsobů a cest, jak obchod a komunikaci s dodavateli zefektivnit a automatizovat
  • Pečlivost a samostatnost, schopnost organizace vlastní práce, zvyk plně dotahovat včas svěřené úkoly
  • Vstřícnost a pozitivní mezilidská komunikace s obchodními partnery i kolegy ve firmě
  • Proaktivní předcházení i řešení veškerých problémů s dodavateli
  • Zájem o pozitivní a dlouhodobé win-win vztahy s dodavateli
  • Časová flexibilita v období sezónních nákupů

 Nabízíme:

  • Přátelské a neformální pracovní prostředí v širším centru Prahy
  • Možnost vycestovat na velké veletrhy reklamního zboží v zahraničí
  • Možnost podílet se na tvorbě inovativních on-line služeb a nástrojů, které změní způsob navrhování a objednávání reklamního zboží na míru
  • Zaměstnanecké slevy pro nákup našich produktů
  • Podporu pro další osobnostní rozvoj a možnost rozšíření znalostí a dovedností
  • Zázemí dynamické a neustále se rozvíjející firmy s více jak 10 letou tradicí, jejímž posláním je umožnit zákazníkům řešit on-line dosud nemyslitelné věci a při spolupráci je skutečně nadchnout

 Nástup:

  • BŘEZEN 2015

 Pracoviště:

  • Praha 10 - Hostivař, ul. Hostivařská 92/6

Klíčová slova této pracovní pozice:
Nákupčí, Specialista nákupu, Manažer nákupu, Purchase Manager, Buyer, Import Manager, Importér, Procurement Manager, Procurement Specialist, Supply Chain Manager

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete e-mailem:

  • strukturovaný životopis (CV) v češtině nebo angličtině
  • stručný přehled zajímavých projektů a zakázek, které jste zajišťoval(a)

Kontaktní osoba

Miroslav Hrdlička
Vedoucí nákupního oddělení

Tel.: 222 367 940
E-mail kariera-nakup@inetprint.cz
Nenašli jste zde potřebné informace? Napište nám o tom ...
Stránka nefunguje nebo jste našli chybu? Dejte nám o ní vědět ...
Zobrazte si iNETPrint.cz na FACEBOOKu ...