Kariéra - Marketingový ředitel / Vedoucí marketingu

Společnost iNET Solutions s.r.o., provozovatel tržiště iNETPrint.cz, orientujícího se na on-line produkci prezentačních a propagačních materiálů, hledá do týmu zkušeného a entuziastického ředitele marketingu:

LITUJEME, ALE TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA !

Vedoucí marketingu / Marketing manažer

Pozice Vedoucího marketingu / Marketing manažera je pro naši společnost klíčová pro budování systému úzce personalizované marketingové komunikace na míru, která klientům skutečně něco přinese a bude je prostřednictvím novinek a trendů ze světa inspirovat v oblasti reklamního zboží.

Pozice je klíčová také z pohledu navrhování a vytváření nástrojů, které budou klientům usnadňovat rozhodování při výběru reklamního zboží a budou jim radit nejvhodnější formy prezentačního a reklamního zboží dle jejich potřeb a na základě našich zkušeností a dat. V rámci pozice marketéra bude také významnou součástí sjednocení a posílení firemní identity a značky tak, aby nás klienti chápali jako největšího inovátora v ČR v oblasti reklamního zboží a nejzajímavější zdroj trendů ze světa.

 Hlavní náplň práce:

  • Návrh a údržba komplexní marketingové a komunikační strategie a plánování aktivit dle rozpočtu
  • Návrhy, příprava a realizace dílčích marketingových akcí a zajištění materiálů dle plánů
  • Koordinace s DTP a IT oddělením při přípravě grafiky marketingových akcí a nasazení na web
  • Výběr externích médií pro inzerci v rámci rozpočtu, vyjednání podmínek, příprava a realizace kampaní
  • Vyhodnocování veškerých realizovaných kampaní a zvyšování úspěšnosti kampaní
  • Zvyšování personalizačních a segmentačních možností interního systému spolu s IT oddělením
  • Návrh a realizace koncepce přinášení novinek a trendů ze světa klientům v kooperaci s nákupem
  • Zavedení chytrého nastavování a prezentace cen (návrh a implementace pricingové strategie)
  • Rozvoj nástrojů na webu pro usnadnění rozhodování klientů při výběru reklamního zboží
  • Sjednocení a posilování firemní identity a značky napříč materiály, komunikací i firmou samotnou
  • Návrh a realizace systému pro zvyšování věrnosti zákazníků
  • Návrh a realizace dárků pro klienty, zajištění interních propagačních předmětů
  • Dojednávání barterů a sponzoringů, řešení souvisejících objednávek, řešení smluv, udržování evidencí
  • V horizontu dalších let vybudování většího marketingového oddělení a vedení vlastního týmu

 Požadované vlastnosti a dovednosti:

  • Znalost principů tvorby komplexních marketingových strategií a zkušenosti s následnou realizací
  • Schopnost kreativně navrhovat, připravovat podklady a realizovat jednotlivé kampaně a materiály
  • Schopnost analyticky vyhodnocovat kampaně a dosahovat zvyšování úspěšnosti a zásahu
  • Vysoká míra samostatnosti, zodpovědnosti a pečlivosti, zvyk dotahovat úkoly
  • Kreativní a novátorský přístup k řešení svěřených agend
  • Odolnost vůči stresu, schopnost dobré spolupráce v týmu
  • Velmi dobrá znalost práce na PC a MS Office
  • SŠ/VŠ vzdělání, technický směr výhodou

 Požadovaný osobní přístup:

  • Zájem o marketingovou komunikaci o úroveň výše, než je pouhá manipulace cenovými pobídkami
  • Zájem o tvorbu systému pro úzce personalizovanou komunikaci na míru - ne masovou komunikaci
  • Zájem o internetové trendy v on-line prodeji a o tvorbu inovativních nástrojů pro podporu prodeje
  • Zájem o budování otevřených a upřímných vztahů

 Bude Vaší výhodou:

  • Zkušenosti s internetovým marketingem - správa PPC kampaní, posilování pozic ve vyhledávačích (SEO), využití srovnávačů zboží, realizace internetových kampaní atd.
  • Zkušenosti s webovou analytikou e-shopů - znalost analytických nástrojů, praxe ve vyhodnocování dat a formulaci závěrů, návrhy řešení a scénářů pro A/B testování, zvyšování uživatelského zážitku atd.
  • Zkušenosti se sociálními sítěmi - schopnost navrhnout strategii komunikace (FB, Google+, Twitter atd.)
  • Orientace v oblasti reklamního zboží (textil, předměty, USB atd.)

 Nabízíme:

  • Možnost vybudovat nové marketingové oddělení v rámci společnosti a postupně vést vlastní tým
  • Možnost aktivně se podílet na redesignu e-shopu a zvyšování uživatelského zážitku
  • Možnost podílet se na tvorbě inovativních on-line služeb a nástrojů, které změní způsob navrhování a objednávání reklamního zboží na míru
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí v širším centru Prahy
  • Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Výraznou podporu osobního rozvoje v oblasti on-line i off-line marketingu
  • Odpovídající platové hodnocení s možností dalšího růstu při rozšiřování marketingového týmu

 Nástup:

  • DUBEN - KVĚTEN 2014

 Pracoviště:

  • Praha 10 - Hostivař, ul. Hostivařská 92/6

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete e-mailem:

  • strukturovaný životopis (CV) v češtině nebo angličtině
  • stručný přehled projektů, pro které jste tvořil(a) marketingovou strategii a v několika málo bodech hlavní prvky těchto strategií

Kontaktní osoba

Daniel Frouz
Jednatel společnosti

Infolinka: 222 367 900
kariera@inetprint.cz
Nenašli jste zde potřebné informace? Napište nám o tom ...
Stránka nefunguje nebo jste našli chybu? Dejte nám o ní vědět ...
Zobrazte si iNETPrint.cz na FACEBOOKu ...