Kariéra - Specialista na zvyšování výkonu webu

Společnost iNET Solutions s.r.o., provozovatel projektu iNETPrint.cz, orientujícího se na on-line prodej prezentačních a propagačních materiálů, hledá do marketingového týmu:

Specialista na výkon E-commerce

Hledáme nadšence, který bude hrát jednu z klíčových rolí pro splnění našich cílů. Člověka, který je schopný analyzovat chování uživatelů na webu. Umí data správně získávat i interpretovat. A umí navrhnout a prosadit řešení, která usnadní práci našim zákazníkům a výrazně zvýší výkon našeho e-shopu.

Naším cílem je nasadit a používat moderní nástroje pro zpracování dat a pokročilé analýzy (Keboola, GoodData a další) a maximálně vytěžit potenciál, který dobře spravovaná data nabízejí. U nás budete mít možnost tyto nástroje vyzkoušet v praxi a najít ideální mix, který povede k vyššímu výkonu on-line marketingových aktivit i našeho e-shopu.

Nemáme tu sice lezecké stěny či kulečník, ale zato nabízíme poctivou práci v týmu lidí, kteří mají rádi to, co dělají. Máme většinou děti, psy, komiksové figurky a další koníčky, ale hlavně máme jeden společný cíl – budovat perfektně fungující a rostoucí firmu, která bude inovativním leaderem v on-line prodeji reklamních předmětů. Naším posláním je naše zákazníky nadchnout a umožnit jim řešit on-line věci, které byly dosud nemyslitelné. Možností, jak vyjít zákazníkům vstříc a přinést jim funkce a služby, které jinde nenajdou, jsou neomezené – záleží jen na našem umu a fantazii.

 Hlavní náplň práce:

  • Analýza dat a uživatelské testování chování zákazníků na webu
  • Vyhodnocování a návrhy řešení vedoucích ke zvýšení konverzních poměrů
  • Řízení implementace změn a jejich vyhodnocování

 Požadované vlastnosti a dovednosti:

  • Výborné analytické myšlení, schopnost vyvozování závěrů a realizace potřebných změn
  • Perfektní znalost a praxe s nastavením a vyhodnocováním dat z Google Analytics
  • Znalost metodik a nástrojů pro testování chování uživatelů a zvyšování výkonnosti e-shopu
  • Vnitřní touha se perfektně orientovat v oblasti e-commerce a mít odvahu zkoušet nové trendy
  • Schopnost práce v týmu

 Bude Vaší výhodou:

  • Dovednosti a zkušenosti s designem a návrhem UX
  • Znalosti pokročilé datové analytiky a schopnost jejich implementace
  • Orientace v široké škále on-line marketingových kanálů a zkušenosti s vyhodnocováním jejich výkonu
  • Zkušenosti s pricingovými metodami, personalizací, segmentací a jejich implementací
  • Zkušenosti v B2B

 Nabízíme:

  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Cílové odměny při splnění cílů
  • Loajalitní a benefitní program pro zaměstnance (dovolená navíc a automatické navyšování mzdy podle roků ve firmě, benefitní karta)
  • Možnost podílet se na tvorbě inovativních on-line služeb a nástrojů, které změní způsob navrhování a objednávání reklamního zboží
  • Výraznou podporu osobního rozvoje v oblasti e-coomerce a on-line marketingu
  • Zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející firmy s více jak 12 letou tradicí

 Nástup:

  • Únor - březen 2017

 Pracoviště:

Klíčová slova pracovní pozice: E-commerce specialista, Specialista on-line marketingu, Specialista e-marketingu, Marketingový analytik, Webový analytik, Datový analytik, Web Analyst, Digital Analyst, E-commerce performance specialist, Digital marketing specialist, Google Analytics, Keboola, Good Data, A/B testování, UX, User Experience,

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete e-mailem:

  • strukturovaný životopis (CV) v češtině nebo angličtině
  • popis vašich zkušeností s analýzou chování uživatelů na webu

Kontaktní osoba

Pavel Durdil
Marketingový ředitel

Tel.: 222 367 903
durdil@inetprint.cz
Nenašli jste zde potřebné informace? Napište nám o tom ...
Stránka nefunguje nebo jste našli chybu? Dejte nám o ní vědět ...
Zobrazte si iNETPrint.cz na FACEBOOKu ...